مجوز فعالیت بایننس در فرانسه صادر شد

مجوز فعالیت بایننس در فرانسه صادر شد دارا صدهزاری

تنظیم کننده بازار فرانسه، AMF (مشابه با کمیسیون بورس و اوراق بهادار در ایالات متحده)، بایننس فرانسه را به عنوان “ارائه دهنده خدمات دارایی دیجیتال” (DASP) ثبت کرده است.  رگولاتور بانکی فرانسوی ACPR ثبت نام را تایید کرد.

 این ثبت به این معنی است که فرانسه اولین کشور بزرگ اروپایی است که به صراحت به Binance اجازه فعالیت در حوزه قضایی خود را می دهد.  علاوه بر این، بایننس اولین صرافی بزرگ ارزهای دیجیتال است که مجوز DASP را در فرانسه دریافت می کند.

 سال گذشته در این زمان، بایننس با موانع نظارتی در حوزه های قضایی در سراسر جهان، به ویژه در اروپا مواجه بود.  مقامات نظارتی مالی در تابستان گذشته به مصرف کنندگان در مورد مبادله هشدار دادند.

در ماه ژوئیه، تنظیم کننده اوراق بهادار ایتالیا اعلام کرد که این بورس “مجوز ارائه خدمات و فعالیت های سرمایه گذاری” در این کشور را ندارد.  در ماه اوت، بانک مرکزی هلند اعلام کرد بایننس فاقد «ثبت قانونی لازم» برای ارائه خدمات در هلند است.  و اداره رفتار مالی بریتانیا آب سرد را روی یک بازوی بریتانیایی که هرگز راه اندازی نشده بود به نام Binance Markets Limited ریخت.

 با توجه به انتخاب بین مبارزه با بادهای مخالف نظارتی و اجازه دادن به نسیم، بایننس اکثراً دومی را انتخاب کرده است، همانطور که در خبر امروز آنها اشاره شده است.

 در این نسخه آمده است: «در طول سال‌ها، بایننس اقداماتی را برای اطمینان از انطباق انجام داده است، از جمله رشد تیم انطباق بین‌المللی و هیئت مشاوران ما، و همچنین کمک فعالانه به مبارزه با کلاهبرداری و باج‌افزار».  ما خوشحالیم که تلاش هایمان نتیجه داده است.»

چانگپنگ ژائو، بنیانگذار و مدیر عامل بایننس، افزود: “قوانین موثر برای پذیرش جریان اصلی ارزهای دیجیتال ضروری است.” او مقررات ضد پولشویی فرانسه را “سخت” و “مناسب” خواند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده + یازده =