مدیران ارشد کوین بیس ۱.۲ میلیارد دلار از سهام خود در این صرافی را فروخته‌اند


طبق گزارش‌ها، مدیران ارشد صرافی رمزارز Coinbase در حال فروختن 1.2 میلیارد دلار از سهام این شرکت از زمان عرضه مستقیم آن در آوریل 2021 هستند.

 وال استریت ژورنال (WSJ) گزارش می‌دهد که برایان آرمسترانگ، مدیرعامل و یکی از بنیان‌گذاران کوین‌بیس، فرد ارسام بنیان‌گذار، امیلی چوی رئیس و مدیر عامل و سوروجیت چاترجی، مدیر محصول، مسئول فروش هستند.

 WSJ این رقم را با ردیابی پرونده های نظارتی تعیین کرد

 به گفته MarketWatch، سهام کوین بیس (COIN) در آوریل 2021 حدود 342 دلار افتتاح شد، اما از آن زمان تا کنون به 75.12 دلار کاهش یافته است.  این کاهش بیش از 78 درصدی در حدود 13 ماه است.

 یکی از سخنگویان Coinbase به WSJ گفت که این چهار مدیر “موقعیت های بزرگی را در شرکت حفظ می کنند که نشان دهنده تعهد آنها به فرصت های بلندمدت ما است.”

 اهرسام بیشترین فروش را داشت و نزدیک به 500 میلیون دلار از سهام به دست آورد.  او همچنین در اوایل ماه می با کاهش قیمت کوین، ۷۵ میلیون دلار از سهام را خریداری کرد.  خرید از طرف شرکت سرمایه گذاری او، پارادایم بود.

 آرمسترانگ – و اعتماد او – 292 میلیون دلار از سهام به دست آوردند.  چوی 226 میلیون دلار و چاترجی 110 میلیون دلار به دست آوردند.

 WSJ اضافه می کند که مدیران Coinbase سهام خود را با قیمت های بین 189 تا 422 دلار تخلیه کردند.

 به گفته WSJ، برای سرمایه گذاران اولیه طبیعی است که وقتی یک شرکت تحت یک فهرست مستقیم قرار می گیرد، بخشی از دارایی های خود را بفروشند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 4 =