Changpeng Zhao، مدیر عامل بایننس، همچنین به عنوان CZ، نسبت به طرح احیای اکوسیستم Terra و راه اندازی توکن جدید LUNA ابراز تردید کرد.

 من سعی می کنم پیش بینی نکنم که جامعه چه خواهد کرد.  خیلی ها شک دارند.  من یکی از آن ها هستم،» CZ در یک مصاحبه اختصاصی گفت.

 پس از فروپاشی TerraUSD (USD)، استیبل کوین اکوسیستم Terra، CZ از تیم خود به دلیل عدم مدیریت صحیح بحران انتقاد کرد و به نقص های پروژه اشاره کرد که منجر به سقوط شد.  با این حال، بایننس اکنون به طور فعال در طرح احیای Terra با میزبانی ایردراپ توکن جدید LUNA خود شرکت می کند.

 همانطور که CZ اشاره کرد، با وجود شک و تردیدهای گسترده در مورد راه اندازی مجدد Terra، بایننس مسئولیت کمک به کاربران آسیب دیده از سقوط LUNA را دارد.

 ما هنوز باید از تداوم دسترسی مردم به نقدینگی اطمینان حاصل کنیم.  ما باید از طرح احیای حمایت کنیم به این امید که ممکن است کار کند،» او توضیح داد.

 به گفته CZ، شکست Terra باید به عنوان هشداری برای پروژه‌هایی باشد که بر مدل‌های تجاری ناپایدار مبتنی بر «انگیزه‌های تهاجمی» تکیه دارند.

 همانطور که او اشاره کرد، پروژه های رمزنگاری مانند Terra بازدهی بالایی برای جذب افراد ارائه می دهند به این امید که وقتی کاربران کافی وجود داشته باشند، سودآور شوند.

 CZ خاطرنشان کرد: “ما باید واقعاً به روشی اساسی به آنها نگاه کنیم تا اندازه گیری کنیم که واقعا قرار است درآمد بیشتری تولید شود تا صرفاً یک پرداخت تشویقی.”

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *