بایننس, ارز های دیجیتال , بازار های سهام

مدیرعامل بایننس می‌گوید عرضه ارزهای دیجیتال از بازار سهام جدا میشود!

Changpeng Zhao، مدیر عامل بایننس می‌گوید عرضه محدود ارزهای دیجیتال، به‌ویژه دارایی‌ های کلان مانند بیت‌کوین (BTC)، اتریوم (ETH) و بایننس کوین (BNB) می‌تواند به زودی از همبستگی خود با بازار سهام خارج میشوند.

در یک مصاحبه جدید در CNBC، ژائو می گوید که برخلاف فیات، مقدار دارایی های دیجیتالی که می توانند وارد گردش شوند محدود است.

«من فکر می کنم که یک سال از بالاترین رکورد قبلی قبلی فاصله داریم. تورم، نرخ بهره، تعدیل ها و غیره، همه بر بازارها تأثیر می گذارند، اما کوتاه مدت هستند.
من فکر می‌کنم در بلندمدت، با توجه به میزان پولی که طی دو سال گذشته در اثر کووید چاپ شده است، و میزان تسهیلات کمی که انجام شده است، تورم قطعاً با منطق ساده شروع می‌شود.

اما امروز متأسفانه ارز های رمز پایه، ارزهای بزرگ، بیت کوین، بایننس کوین، اتریوم، عرضه محدودی دارند، بنابراین عرضه آنها افزایش پیدا نکرد. تعداد افرادی که وارد این صنعت می شوند و ابزارهای سودمند، تعداد افرادی که نیاز به استفاده از آن سکه ها دارند افزایش یافته است. تقاضا افزایش یافته است.»

ژائو می‌گوید که انتظار دارد بین ارزهای دیجیتال و سهام جدا شود، اما رابطه‌ای در شرایط بازار به وجود آمد زیرا مردم هم در سهام و هم در دارایی‌های دیجیتال سرمایه‌گذاری می‌کنند.

از نظر تئوری، اگر بر اساس عرضه و تقاضا پیش برویم، منطق بسیار ساده‌ای می‌توان از آن استخراج کرد، اما امروزه، بسیاری از افراد معامله‌کننده ارزهای رمزنگاری شده نیز در بازار سهام حضور دارند، بنابراین وقتی بازار سهام مخازن می‌شود، مردم می‌خواهند پول نقد نگه دارند و آنها نیز فروش ارزهای دیجیتال بنابراین امروز، در بازه زمانی کوتاه، به نوعی همراه است، اما در تئوری، آنها باید از هم جدا شوند.’

با نگاهی به ادغام موفقیت‌آمیز اتریوم برای اثبات سهام، ژائو می‌گوید کسانی که در این فضا هستند باید انتظارات خود را مدیریت کنند زیرا تغییرات پیش‌بینی‌شده فوراً اعمال نمی‌شوند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *