مدیرعامل ریپل نسبت به ارزهای دیجیتال خوش‌بین است

مدیرعامل ریپل نسبت به ارزهای دیجیتال خوش‌بین است

مدیرعامل ریپل نسبت به ارزهای دیجیتال خوش‌بین است

مدیرعامل ریپل نسبت به شفافیت قانون‌گذاری ارزهای دیجیتال در ایالات متحده خوش‌بین است.

به گفته برد گارلینگ هاوس، مدیرعامل ریپل، پشتیبانی از مقررات ارزهای دیجیتال در ایالات متحده دوحزبی و دو مجلسی است.

براد گارلینگ هاوس، مدیر عامل ریپل، در یک موضوع توییتری در تاریخ 3 ژانویه به اشتراک گذاشت که نسبت به کسب وضوح نظارتی «دستیابی به موفقیت» در صنعت ارزهای دیجیتال در سال 2023 توسط ایالات متحده «محتاطانه خوش بین است».

گارلینگ هاوس به مناسبت اولین روز کنگره 118، امیدواری خود را مبنی بر اینکه سال 2023، سالی است که ایالات متحده به وضوح نظارتی برای رمزارزها دست یافته است، به اشتراک گذاشت و افزود که حمایت از مقررات دو حزبی و دو مجلسی است. گارلینگ هاوس گفت که ایالات متحده با «لوح خالی» برای مقررات شروع نمی کند و به عنوان نمونه به لوایحی مانند قانون شفافیت اوراق بهادار، قانون نوآوری مالی مسئول و قانون شفافیت برای توکن های دیجیتال اشاره می کند.

به گفته مدیر عامل ریپل، مخاطرات نمی تواند بالاتر باشد. او افزود که «هیچ لایحه‌ای کامل نیست و احتمالاً هرگز لایحه‌ای وجود نخواهد داشت که همه را راضی کند» و تلاش برای پیگیری یک لایحه کامل نباید پیشرفت کنگره را در ایجاد مقررات و قوانین کریپتو متوقف کند.

گارلینگ هاوس معتقد است که ایالات متحده از سنگاپور، اتحادیه اروپا، برزیل و ژاپن در زمینه قوانین و مقررات کریپتو عقب است.

او ادعا کرد که فقدان تلاش هماهنگ برای اجرای یک چارچوب نظارتی هم در سطح جهانی و هم در ایالات متحده «به سوق دادن تجارت به کشورهای با محدودیت‌های نظارتی پایین‌تر ادامه می‌دهد» که منجر به «گاهی اوقات نتایج فاجعه‌بار» می‌شود، مانند انفجار دفتر مرکزی باهاما.

ریپل یک شرکت فناوری مالی است که شبکه پرداخت جهانی RippleNet را همراه با ارز دیجیتال XRP خود اداره می کند.

در دسامبر 2020، کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) شکایتی را علیه ریپل تنظیم کرد و ادعا کرد که این شرکت XRP را به عنوان یک اوراق بهادار ثبت نشده فروخته است.

SEC استدلال کرد که ریپل میلیاردها دلار را از طریق فروش XRP جمع آوری کرده است و نتوانسته است این پیشنهادات را به عنوان اوراق بهادار مطابق قانون ثبت کند. ریپل این ادعا را رد کرد که XRP یک ارز است نه یک اوراق بهادار.

در ماه اکتبر، گارلینگ هاوس به اعضای میزگرد در کنفرانس هفته فین تک D.C گفت که انتظار دارد پرونده علیه این شرکت در نیمه اول سال 2023 به پایان برسد، اما اعتراف کرد که پیش بینی آن دشوار است.

این پرونده هنوز ادامه دارد و هیچ نشانه روشنی از زمان پایان آن وجود ندارد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 + یازده =