مشتریان کوین بیس از به اشتراک‌گذاری اطلاعات حساب‌هایشان در دعوی قضایی خودداری می‌کنند مشتریان کوین بیس که قبلاً از صرافی رمزارز به دلیل نقل و انتقالات غیرمجاز کریپتو شکایت کرده بودند، همچنان اطلاعات حساب خود را در تلاش برای جلوگیری از تلاش‌ها برای انتقال پرونده خود به داوری نگه داشته‌اند. یک درخواست اضطراری مجدد که در دادگاه فدرال ارائه شد نشان داد که شاکیان موافقت کردند در ازای یک دستور محافظتی، اطلاعات لازم شامل ایمیل‌ها، نام‌های کاربری و آدرس‌های اتریوم را ارائه کنند. با توجه به تشکیل پرونده در دادگاه منطقه ای ایالات متحده برای ناحیه شمالی جورجیا، شاکی ادعا کرد که 6000 دلار ارز رمزنگاری شده از کیف پول وی به آدرسی تخلیه شده است که قبلاً هرگز با Coinbase ارتباط برقرار نکرده بود و باعث تسهیل نفوذ به حسابش شده بود. این پرونده همچنین نشان داد که هکرها موفق شده اند 1000 دلار از حساب بانکی وی برداشت کنند. با این حال، صرافی رمزارز مستقر در سانفرانسیسکو معتقد است که کاربران در مورد گنجاندن ماده‌ای در دستور حفاظتی که می‌گوید کوین‌بیس از حق خود برای داوری در مورد اختلاف چشم‌پوشی نکرده است، توافق نکردند. با کمبود اطلاعات حساب کاربران، کوین بیس ادعا کرد که قادر به تطبیق شاکیان با قراردادهای داوری مربوطه آنها نیست. این شرکت در اقدام اضطراری خود در ماه گذشته اعلام کرد: امتناع از ارائه این اطلاعات اولیه، تلاشی نادرست برای تضعیف حق کوین بیس برای اجبار داوری بر اساس قانون داوری فدرال است. در ماه آگوست، گروهی از سرمایه گذاران رمزارز شکایتی را علیه کوین بیس مطرح کردند و آن را به دلیل داشتن سیستم های امنیتی ضعیف که حساب های کاربری را در معرض دید هکرها قرار می داد، متهم کردند. بیش از 100 کاربر کوین بیس به رهبری جورج کاتولا، ساکن جورجیا، از پلتفرم معاملاتی شکایت کردند که به طور خودسرانه دسترسی آنها را به حساب ها و وجوهشان مسدود کرده است و در نتیجه مانع از بارگیری توکن های با عملکرد ضعیف شده است. این ظاهرا منجر به خسارات مالی شده است، در پرونده بخوانید. از فروش دارایی‌های کریپتو بدون مجوز گرفته تا «گزاره‌های نادرست و گمراه‌کننده» و موارد دیگر، Coinbase در سال گذشته با چندین پرونده قضایی مواجه شده است.

مشتریان کوین بیس از به اشتراک‌گذاری اطلاعات حساب‌هایشان خودداری می‌کنند

مشتریان کوین بیس که قبلاً از صرافی رمزارز به دلیل نقل و انتقالات غیرمجاز کریپتو شکایت کرده بودند، همچنان اطلاعات حساب خود را در تلاش برای جلوگیری از تلاش‌ها برای انتقال پرونده خود به داوری نگه داشته‌اند.

یک درخواست اضطراری مجدد که در دادگاه فدرال ارائه شد نشان داد که شاکیان موافقت کردند در ازای یک دستور محافظتی، اطلاعات لازم شامل ایمیل‌ها، نام‌های کاربری و آدرس‌های اتریوم را ارائه کنند.

با توجه به تشکیل پرونده در دادگاه منطقه ای ایالات متحده برای ناحیه شمالی جورجیا، شاکی ادعا کرد که 6000 دلار ارز رمزنگاری شده از کیف پول وی به آدرسی تخلیه شده است که قبلاً هرگز با Coinbase ارتباط برقرار نکرده بود و باعث تسهیل نفوذ به حسابش شده بود. این پرونده همچنین نشان داد که هکرها موفق شده اند 1000 دلار از حساب بانکی وی برداشت کنند.
با این حال، صرافی رمزارز مستقر در سانفرانسیسکو معتقد است که کاربران در مورد گنجاندن ماده‌ای در دستور حفاظتی که می‌گوید کوین‌بیس از حق خود برای داوری در مورد اختلاف چشم‌پوشی نکرده است، توافق نکردند.
با کمبود اطلاعات حساب کاربران، کوین بیس ادعا کرد که قادر به تطبیق شاکیان با قراردادهای داوری مربوطه آنها نیست.
این شرکت در اقدام اضطراری خود در ماه گذشته اعلام کرد:
امتناع از ارائه این اطلاعات اولیه، تلاشی نادرست برای تضعیف حق کوین بیس برای اجبار داوری بر اساس قانون داوری فدرال است.

در ماه آگوست، گروهی از سرمایه گذاران رمزارز شکایتی را علیه کوین بیس مطرح کردند و آن را به دلیل داشتن سیستم های امنیتی ضعیف که حساب های کاربری را در معرض دید هکرها قرار می داد، متهم کردند.
بیش از 100 کاربر کوین بیس به رهبری جورج کاتولا، ساکن جورجیا، از پلتفرم معاملاتی شکایت کردند که به طور خودسرانه دسترسی آنها را به حساب ها و وجوهشان مسدود کرده است و در نتیجه مانع از بارگیری توکن های با عملکرد ضعیف شده است. این ظاهرا منجر به خسارات مالی شده است، در پرونده بخوانید.
از فروش دارایی‌های کریپتو بدون مجوز گرفته تا «گزاره‌های نادرست و گمراه‌کننده» و موارد دیگر، Coinbase در سال گذشته با چندین پرونده قضایی مواجه شده است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *