معافیت مالیاتی ماینرهای بیت کوین در روسیه برچیده شد


در کمتر از یک ماه، پیش‌نویس لایحه ماینینگ کریپتو در پارلمان روسیه چندین نکته کلیدی را از دست داده است، مانند الزام اپراتورهای ماینینگ برای پیوستن به یک رجیستری ویژه و یک سال عفو مالیاتی برای همه کسانی که ثبت‌نام کرده‌اند.  همانطور که استدلال می‌رود، پیش‌نویس قبلی به ضرر بودجه فدرال منجر می‌شود.

 پیش نویس جدید قانون «درباره استخراج معادن در فدراسیون روسیه» که مربوط به فریدا گذشته است، در پایگاه داده اتاق پایین پارلمان روسیه، دومای ایالتی ظاهر شد.  این سند دارای چندین تغییر مهم نسبت به نسخه قبلی است که توسط حامیان مالی مشترک در 29 آوریل ارائه شده است.

 در حالی که متن به طور کلی بدون تغییر باقی می ماند، پیش نویس جدید فاقد بخش فرعی در مورد ثبت اپراتورهای معدن است که شرکت ها برای ادامه کار باید به آن بپیوندند.  در آخرین نسخه، برای شروع استخراج، شرکت‌های استخراج رمزارز باید به‌عنوان مالک انحصاری یا خوداشتغال ثبت نام کنند.  شرکت ها از یک روش استاندارد برای ثبت شرکت پیروی می کنند.

 اصلاحیه دیگری وعده بخشودگی مالیاتی در سال اول ثبت نام را از بین برد.  مهلت قرار بود برای ترخیص سخت افزار معدن از گمرک، تمام سودهای بدست آمده قبل از تصویب قانون و نقض احتمالی محدودیت های شدید نقل و انتقال پول به خارج از کشور که توسط دولت روسیه در 8 مارس تصویب شد، اعمال شود.  رسانه‌های محلی، در بررسی پیش‌نویس، بخش حقوقی دوما از ابتکارات ثبت احوال و عفو مالیاتی انتقاد کرد و اظهار داشت که آنها «احتمالاً ممکن است هزینه‌هایی را برای بودجه فدرال متحمل شوند».

 در 7 آوریل، رئیس کمیته بازارهای مالی دومای ایالتی، آناتولی آکساکوف، فاش کرد که انتظار می رود اصلاحات قانون مالیات فدرال در مورد ارزهای دیجیتال تا پایان جلسه تابستانی پارلمان تصویب شود.  مشخص نیست که آیا آنها مشخصاتی در مورد ماینینگ دارند یا خیر.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − سیزده =