صرافی کریپتو مستقر در سانفرانسیسکو، کراکن، با آماده شدن برای فهرست قراردادهای آتی Dogecoin، پشتیبانی خود را از Dogecoin گسترش می‌دهد.

 قرارداد آتی ارزش خود را از ارز رمزپایه اصلی یعنی Dogecoin در این مورد می‌گیرد و به شخص اجازه می‌دهد بدون مالکیت واقعی در معرض ارز دیجیتال قرار گیرد.

 معاملات قرار است در روز دوشنبه، 20 ژوئن آغاز شود. Kraken همچنین قرار است قراردادهای آتی برای Tron’s TRX و Fantom’s FTM ارائه دهد.  چندین صرافی قبلاً از معاملات آتی Dogecoin پشتیبانی کرده اند.

 در جولای 2020، بایننس از راه اندازی قراردادهای دائمی DOGE/USDT در پلتفرم مشتقات خود، Binance Futures خبر داد.  OKEx همچنین پشتیبانی از معاملات DOGE را در معاملات حاشیه ای خود اضافه کرد و یک جفت دائمی DOGE/USDT را فهرست کرد.  در همان ماه، Bitfinex فهرست MegaDogecoin (MDOGE) را اعلام کرد که برابر با یک میلیون DOGE “عادی” است.

 یکی از بنیانگذاران DOGE تمایل خود را برای Dogecoin در میان رویدادهای اخیر ابراز می کند

 بیلی مارکوس، خالق Dogecoin یا “Shibetoshi Nakamoto” تمایل خود را برای Dogecoin در میان رویدادهای اخیر در بازار ابراز کرده است.  او می خواهد که Dogecoin دلیلی برای وجود داشته باشد.  او می گوید: « او از جامعه می‌خواهد که بفهمد کریپتو چیست و بازار کریپتو چیست.  به این منظور، ایلان ماسک، مدیر عامل تسلا، پاسخ داد: “بیشتر شبیه یک ارز است.”

 خالق Dogecoin همچنین می‌گوید اگر مردم به بهبود Dogecoin و افزودن ابزارهای مفید ادامه دهند، بسیار جالب خواهد بود، و گفت: “بیشتر شکایات و حملات، imo، فقط افرادی هستند که ارزهای دیجیتال یا بازار ارزهای دیجیتال را دریافت نمی‌کنند.”

 به این موضوع، ایلان ماسک نیز به حمایت پاسخ داد و گفت: «تسلا و اسپیس‌ایکس، شاید در آینده بیشتر از اینها استفاده کنند».

 همانطور که قبلا گزارش شده بود، ایلان ماسک به دلیل تبلیغ Dogecoin با یک شکایت 258 میلیارد دلاری روبرو است.  با این حال، همانطور که در پاسخ اخیر او به توییت های بیلی مارکوس دیده می شود، به نظر می رسد این صد میلیاردر در حمایت از Dogecoin تزلزل ناپذیر است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *