معاملات آفلاین دوج کوین از طریق Starlink

معاملات آفلاین دوج کوین از طریق Starlink دارا صدهزاری

بنیاد Dogecoin در تلاش است تا از ماهواره های Starlink ایلان ماسک برای انجام تراکنش های آفلاین DOGE استفاده کند.

 در یک پست وبلاگ اخیر که توسط دو عضو اصلی بنیاد Dogecoin به اشتراک گذاشته شده است، تیم در حال حاضر در حال ایجاد زمینه‌ای برای ترکیب فناوری Starlink برای تسهیل تراکنش‌های آفلاین Dogecoin است.

 پست اخیر همچنین پیشرفت بنیاد در پروژه‌های مرتبط با Doge از جمله Gigawallet و RadioDoge را برجسته کرد و جزئیات ضروری در مورد زیرساخت جدید RadioDoge را به اشتراک گذاشت که هدف آن انجام تراکنش‌های Dogecoin آفلاین از طریق فناوری Starlink است.

 معاملات RadioDoge و آفلاین Doge

 در این وبلاگ به تفصیل بحث شد که چگونه پروژه RadioDoge قصد دارد تراکنش های آفلاین Dogecoin را برای تسهیل اتصال جهانی حتی در مناطقی که اتصال به اینترنت به راحتی در دسترس یا در دسترس نیست، انجام دهد.

 RadioDoge از یک فناوری رادیویی کم هزینه به ویژه HF/LoRaWAN استفاده می کند که با شبکه ماهواره ای Starlink ترکیب می شود تا تراکنش های آفلاین Dogecoin مقرون به صرفه را تسهیل کند.  این فناوری به ویژه برای افرادی که در محیط های دور و در مناطقی زندگی می کنند که زیرساخت های اینترنت هنوز توسعه نیافته است مفید است.

 این بنیاد همچنین قصد دارد تا ابزار Dogecoin را به حداکثر برساند و به کاربران کمک کند تا از تراکنش‌های Dogecoin خود نهایت استفاده را ببرند.

 با ارائه پروژه‌هایی که به همه افراد روی کره زمین توانایی ایجاد یک کیف پول Dogecoin غیرحضوری، انجام تراکنش‌های Dogecoin برای کالاها و خدمات را می‌دهد، هدف ما به حداکثر رساندن پتانسیل Dogecoin برای تأثیر مثبت بر زندگی انسان‌ها در همه جا است.»

 پست وبلاگ بعداً اضافه کرد که چگونه تیم بنیاد Dogecoin برای ایجاد زمینه‌های اساسی برای پروژه Gigawallet و RadioDoge از جمله تقویت فاز اول Libdogecoin که به عنوان اولین بلوک مقدماتی برای محصولات آینده DOGE عمل می‌کند، کار می‌کند.

 این بنیاد جزئیات بیشتری را به اشتراک گذاشت و بیان کرد که یک مرکز منطقه ای توسط Michi Lumin Doge ایجاد شده است که به عنوان یک محل آزمایش برای فناوری مذکور عمل خواهد کرد.  علاوه بر این، تیم اولین تراکنش تشکیل شده با Libdogecoin را آغاز کرده است که شامل انتقال 150 مایل از طریق رادیو HF در کلرادو به مرکز منطقه ای است که بعداً تراکنش را به ماهواره Starlink ارسال می کند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 + سه =