معامله سهام صندوق‌های بیت کوین و اتریوم گری اسکیل در اپلیکیشن رابین هود امکان‌پذیر شد داراصدهزاری

کارگزاری مذکور طی 12 ماه گذشته با خروج معامله گران خرده‌فروشی از بازار، شاهد کاهش شدید درآمدهای مربوط به رمزارزها بوده است.

مدیر دارایی‌های دیجیتال Grayscale محصولات پرچم‌دار بیت‌کوین (BTC) و اتر (ETH) خود را در Robinhood، برنامه تجاری محبوب، در دسترس میلیون‌ها کاربر خرده‌فروشی قرار داده است.

 از روز جمعه، کاربران Robinhood می توانند بیت کوین تراست (GBTC) و اتریوم تراست (ETHE) گری اسکیل را مستقیماً از طریق برنامه معامله کنند.  سهام GBTC بدون نیاز به خرید یا ذخیره مستقیم دارایی دیجیتال، به سرمایه گذاران در معرض مستقیم بیت کوین در قالب یک اوراق بهادار قرار می دهد.  در همین حال، ETHE به‌عنوان یک شرکت سرمایه‌گذاری باز فعالیت می‌کند که سهام آن نشان‌دهنده ارزش اتر است که توسط تراست نگهداری می‌شود.

 بیت کوین تراست گری اسکیل بزرگترین وسیله سرمایه گذاری است که به دارایی های رمزنگاری پیشرو اختصاص داده شده است.  از 2 می، این تراست دارای 24.6 میلیارد دلار تحت مدیریت بود.  در همین حال، Grayscale’s Ethereum Trust بیش از 329 میلیون دلار دارایی داشت.

 Robinhood یک کارگزاری تخفیف دارد که سرمایه‌گذاران خرد را با محدودیت‌های کم برای ورود به بازارهای مالی، از جمله ارزهای دیجیتال، فراهم می‌کند.  در سه ماهه اول، درآمد این شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل 43 درصد کاهش یافت زیرا فروش حاصل از معاملات ارزهای دیجیتال 39 درصد کاهش یافت.  علیرغم کاهش، حساب‌های سرمایه‌گذاری شده خالص رابین‌هود نسبت به سال گذشته 27 درصد افزایش یافت.  در حال حاضر، Robinhood بیش از 20 ارز دیجیتال را برای تجارت در پلتفرم خود فهرست می کند.

 استقبال معامله گران خرده‌فروشی از ارزهای دیجیتال در نیمه اول سال 2021 به اوج خود رسید، دوره‌ای که همزمان با رکوردهای متعدد برای بیت کوین و بازار گسترده‌تر بود.  با این حال، از آن زمان به بعد، علاقه خرده فروشی به طور قابل توجهی کاهش یافته است، همانطور که روند جستجوی گوگل و عدم ورود سرمایه جدید به بازار نشان می دهد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *