معرفی بازی گان استار (Gunstar) دارا صدهزاری

Gunstar چیست؟

گان استار یک بازی نقش‌آفرینی (RPG)  و آنلاین است که مبتنی بر بلاک چین و با فناوری NFT است. این بازی از بازی هایی مانند Gunny، Gunboundو Worms الهام گرفته شده است. در گان استار بازیکنان باید حیوان خانگی انتخاب کنند. شناخت توانایی یا قدرت حیوانات خانگی اهمیت بسیاری دارد. سپس با استفاده از آنها می توانند در گیم پلی شرکت کرده و با انجام پرتاپ های قوی و دقیق به شکل نوبتی، حریف را شکست داده و مراحل را پشت سر بگذارند.

Gunstar به بازیکنان مالکیت واقعی دارایی‌های درون بازی را می‌دهد که با استفاده از فناوری بلاک چین و تبدیل کردن (توکن کردن) آیتم‌های درون بازی به توکن‌های غیرقابل تعویض(NFT) ایجاد می‌شود. NFT ها دارایی های دیجیتال با ارزش و قابل معامله در بازارهایی مانند Opensea ،Foundation ،Superrare ،NiftyGatteway و Looksrare هستند.

در این مقاله تیم آموزشی دارا صدهزاری نحوه بازی گان استار، ویژگی های بازی و شیوه کسب در آمد از گان استار را به شما آموزش داده اند.

 

 گیم پلی گان استار

StarWorld یک دنیای فانتزی وسیع است که در آن انسان ها و حیوانات خانگی، 1000 سال پیش، قبل از وقوع یک فاجعه، با هم زندگی می کردند. این فضا از یک قاره بزرگ تشکیل شده است که توسط جزایری احاطه شده است. جزیره مروارید، نقطه شروع بازیکن برای شکست دادن هیولاها و نجات StarWorld است.

در گان استار بازیکنان در 2 تیم مقابل قرار می گیرند که دشمن یا هوش مصنوعی است یا بازیکان دیگر. آنها به نوبت با حیوان خانگی خود به سمت یکدیگر شلیک می کنند.

علاوه بر این، عوامل بیرونی مانند شرایط زمین، باد، طوفان و غیره بر نتیجه مسابقه تأثیر می‌گذارند و باعث می‌شوند تا بازیکنان مدام در حال آنالیز و تغییر تاکتیک های خود باشند. با وجود اینکه سیستم پیش بینی مسیر برای کمک به بازیکنان ایجاد شده است، اما مهارت های تجزیه و تحلیل کلید اصلی برنده شدن در این بازی است.

در اینجا، بازیکنان برای جمع آوری جوایز باید با هیولاها مبارزه کنند. بازیکنان باید با انجام ماموریت‌ها در Pearl Land به اندازه کافی GSC جمع کنند تا وارد Sky Land شوند. این منطقه توسط هیولاها اشغال شده است.

در این سرزمین شهرهایی که ویران نشده اند با دیوارهایی در برابر حملات هیولاها محافظت می شوند.

بازیکنان همچنین می توانند انتخاب کنند که با بازیکنان دیگر تیم شوند و در یک شهر زندگی کنند تا با هم Monster Bosses را شکار کنند. زیرا بازیکنان شهرهای مختلف نمی توانند با یکدیگر تیم شوند.

سرزمین های عرفانی نیز وجود دارد که توسط هیولاهای افسانه ای اشغال شده است که انسان ها هرگز پا در آن ها نگذاشته اند.

معرفی بازی گان استار (Gunstar) دارا صدهزاری

آیتم های بازی

شما می توانید حداکثر 3 مورد از آیتم هایی که در زیر توضیح داده شده را برای یک مسابقه انتخاب کنید. تنها راه دریافت این آیتم ها استفاده از ارز(GSC) و یا بدست آوردن آنها از چرخه شانس است.

تله پورت (Teleport)

از طریق نقشه می توانید به مقصدی دور منتقل شوید. اگر خارج از نقشه را انتخاب کنید این اتفاق نمی افتد.

دارو (Medicine)

این ماده حیوان خانگی شما را شفا می دهد و باعث می شود عمر طولانی تری داشته باشید.

Double

به کاربر اجازه می دهد تا دو بار همزمان شلیک کند و فقط با سلاح معمولی قابل استفاده است.

Power Up

به کاربر اجازه می دهد تا شلیک قوی تری بزند و فقط با Ultimate Weapon قابل استفاده است.

Immunity

 به شما توانایی عدم آسیب در برابر همه ضربات تا نوبت بعدی را می دهد.

Shovel

انفجارها را برای شلیک در یک نوبت بزرگتر کنید.

معرفی بازی گان استار (Gunstar) دارا صدهزاریحیوان خانگی

در مجموع 23 نوع حیوان خانگی مانند اژدها، ققنوس، اسب شاخدار و … با قدرت ها و توانایی های مختلف در این بازی شما راهمراهی می کنند. این 23 نوع حیوان خانگی اصلاً یکسان نیستند و با توجه به سطوح، به دسته های زیادی از جمله حیوانات صعودی، حیوانات افسانه ای، حیوانات نخبه، حیوانات نادر و حیوانات عادی تقسیم می شوند.

هر حیوان خانگی دارای 2 سلاح منحصر به نام های سلاح معمولی(Normal Weapon) و سلاح نهایی ( Ultimate Weapon) است.

هنگام مبارزه با Monster Bosses، بازیکن این شانس را دارد که Pet Fragments را بدست آورد. هنگامی که به اندازه کافی از حیوان خانگی مورد نیاز جمع آوری شد، می توانید ادغام را در یک حیوان خانگی تصادفی  ادغام کنید و از آن در مشابقات استفاده کنید.

معرفی بازی گان استار (Gunstar) دارا صدهزاریحالت های بازی

در حال حاضر، 4 نوع حالت مختلف برای بازی در گان استار وجود دارد:

Campaign

حالت کمپین جایی است که بازیکنان Gunstar Metaverse را کشف می کنند. با شکست دادن دشمنان، بازیکنان زمین ها و حیوانات خانگی بیشتری را باز می کنند. در این حالت بازی، بازیکنان شانس کسب جوایزی مانند ارز درون بازی و قطعات حیوانات خانگی را نیز دارند.

Raid Boss

Raid boss یک حالت خاص و یک رویداد محدود است که فقط برای مدت زمان مشخصی باز است. در طول این رویداد، پاداش بر اساس میزان خسارت وارده به رئیس محاسبه می شود. جایزه اصلی در این رویداد قطعه حیوان خانگی است .

دشمن در این حالت بازی، رئیس است که هرگز نمی میرد. اگر HP صفر شود، بلافاصله به مرحله بعدی می رود و با HP کامل و قوی تر وارد می شود. هر مرحله به بازیکنان به صورت رندوم GSC یا Pet Fragment پاداش می‌دهد. بازیکنان باید در این نوع بازی سعی کنند که زنده بمانند و تا حد امکان به رئیس آسیب وارد کنند.

آرنا انفرادی

این حالت بازی 1v1 است. هر بازیکن می تواند 2 حیوان خانگی را برای پیوستن به نبرد انتخاب کند و مجاز است یک بار در هر نوبت حیوان خانگی خود را عوض کند. هدف بازیکنان شکست دادن حریف و کسب رتبه بالاتر است.

آرنا تیم

این حالت یک مسابقه 4 در مقابل 4 است. 8 بازیکن در 2 تیم قرار می گیرند. برخلاف Solo PvP، در این حالت، بازیکنان فقط می توانند 1 حیوان خانگی را برای رفتن به مبارزه انتخاب کنند. پس از مرگ، بازیکنان متوفی می توانند به یک دستگاه اسلات نورد دسترسی داشته باشند، که در با آن می توانند ارز درون بازی به دست آورند، شرایط باد را تغییر دهند یا به طور تصادفی بمب در آسمان پرتاب کنند.

معرفی بازی گان استار (Gunstar) دارا صدهزاریتوکن گان استار (GST)

گان استار 2 توکن در اکوسیستم خود دارد. با طراحی 2 ارز دیجیتال دوگانه در اکوسیستم، به حل مشکل تورم و همچنین حمایت و توسعه از پروژه های بلندمدت در آینده کمک می کند.

ارز GST $

$GST ارز بومی در Gunstar است. بازیکنان و سرمایه گذاران برای تعامل با Gunstar Metaverse به $GST نیاز دارند.

زنجیره: BEP-20 Binance Smart Chain
کل عرضه: 200.000.000

این ارز برای حکومت، شرط بندی و تراکنش ها (خرید آیتم ها، کاراکترها و …) استفاده می شود.

ارز GSC $

 $GSC ارز اصلی در Gunstar است. این یک نشانه ثانویه است که در اکوسیستم Gunstar برای اهداف خاص استفاده می شود.

زنجیره: BEP-20 Binance Smart Chain
کل عرضه: نامحدود
$GSC می تواند در یک پنجره زمانی خاص بسته به فعالیت های بازی، باد یا کاهش یابد. $GSC از طریق تکمیل فعالیت‌های مختلف بازی به دست می‌آید.

این ارز برای هزینه ادغام قطعات حیوان خانگی، پرداخت هزینه اجاره، خرید و غیره مورد استفاده قرار می گیرد.

معرفی بازی گان استار (Gunstar) دارا صدهزاریکسب درآمد از گان استار

هنگام شرکت در اکوسیستم Gunstar Metaverse، راه های زیادی برای کسب درآمد بازیکنان وجود دارد. بازیکنان باسهامداری GST، دریافت جایزه از فصل آرنا، معامله در بازار و اجاره پایگاه حیوان خانگی خود می توانند GST کسب کنند. همچنین با برنده شدن در یک مسابقه(در هر حالت بازی)، انجام معاملات و انجام ماموریت ها می توانند GSC  بدست آورند.

 

اگر به بازی های بلاکچینی علاقمند هستید، آموزش کامل این بازی و سایر بازی های پولساز متاورسی به صورت ویدئویی در دوره تخصصی کریپتو پرو، برای استفاده شما کاربران آکادمی آلند تهیه شده است.

 

 

 

3 دیدگاه

  • سلام من تو سایت هر چقد پلی رو میزنم باز بازی بالا نمیاد تا وسط پر میشه اونم بعد ۱۰ دیقه نمی تونم بازی کنم جریان چیه چیزی واس اولش نیازه؟

    • سلام
      باید کیف پولتون رو وصل کنید و بعد در بازی انتقال بدید به کیف پول
      نکته مهمی که وجود داره باید میزان داراییتون از یک مقداری بیشتر باشه تا اجازه این کار رو بهتون بده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *