معرفی کالکشن مون بردز (Moon birds)

کالکشن مون بردز (Moon birds) دارا صدهزاری

مون بردز (Moon bird) چیست؟

NFT ها در سال 2021 بیش از 40 میلیارد دلار فروش در بازارهای مختلف NFT بدست آوردند. توکن های غیر قابل تعویض Moonbirds یکی از مواردی است که اخیراً در میان پروژه‌های NFT با موفقیت توانسته توجه جامعه ان اف تی را به خود جلب کند. مون بردز در واقع مجموعه ای از 10000 ان اف تی منحصر به فرد بر اساس استاندارد توکن ERC-721 شبکه بلاک چین اتریوم هستند. این کلکسیون تصویری از جغدهای متحرک با سبک ها و شخصیت های مختلف را نشان می دهند.

لانه سازی (nesting)

 طراحی منحصر به فرد PFP ان اف تی های Moonbirds به مالکان در دسترسی به عملکرد تودرتو کمک می کند. فرآیند لانه سازی اساساً شامل قفل کردن ان اف تی مون بردز در کیف پول شما برای مدت زمان طولانی است. به محض لانه سازی، مون بردز می تواند به شما کمک کند بسیاری از مزایای اضافی دیگر را به دست آورید. هر چه مدت زمان لانه سازی را بیشتر کنید، پاداش های بیشتری می توانید دریافت کنید. به عنوان مثال، مون بردز تو در تو می تواند در کنار ارتقاء لانه خود، به سطوح جدیدی برسد. یکی از مزیت های قابل توجه توکن های غیرقابل تعویض Moonbirds به محافظت های پیشرفته در برابر تکنیک های رایج فیشینگ اشاره دارد. در حال حاضر، مجموعه Moonbirds  امکان لانه سازی را نمی دهد و به زودی این ویژگی را معرفی خواهد کرد. علاوه بر این، توسعه دهندگان همچنین قصد دارند سطوح و جوایز جدیدی را در کنار یک ساختار دقیق برای فرآیند تودرتو معرفی کنند.

خرید Moon birds

چگونه می توانم NFT های Moonbirds را بخرم؟ محبوبیت مجموعه مون بردز ( Moonbirds )و مزایایی که آنها به ارمغان می آورند دلایل قوی برای خرید آن هستند. شما میتوانید مانند هر ان اف تی دیگری، Moonbirds را در OpenSea خریداری کنید. در اینجا مراحل ساده ای وجود دارد که باید برای خرید مون بردز دنبال کنید. وب سایت رسمی OpenSea را باز کنید. به یک کیف پول web3 مانند کیف پول Coinbase یا Metamask متصل شوید. برای خرید NFT وجوه مورد نیاز ETH را به کیف پول خود اضافه کنید. می توانید از ابزارهای تبدیل داخلی برای استفاده از ارز فیات برای خرید وجوه رمزنگاری شده برای کیف پول خود استفاده کنید. در بازار OpenSea برای پیدا کردن مون بردز مورد نظر خود جست‌وجو کنید و روی دکمه «خرید» کلیک کنید تا NFT را به کیف پول خود اضافه کنید.

 

کالکشن مون بردز (Moon birds) دارا صدهزاری

آینده مون بردز

پرندگان ماه یا همان مجموعه توکن های غیر قابل تعویض Moonbirds در مدت زمان کوتاهی محبوبیت پیدا کرده اند. یکی از مهمترین دلایلی که باعث افزایش ناگهانی محبوبیت مجموعه مون بردز می شود، تیم پشت این پروژه است. پروژه Moonbirds PFP که توسط PROOF Collective توسعه یافته است، دارای دو نام برجسته در جهان NFT است که از این بنیاد حمایت می کنند. PROOF Collective یک انجمن انحصاری متشکل از 1000 عضو، از جمله هنرمندان و کلکسیونرهای NFT است. بنیانگذاران PROOF Collective، کوین رز، رایان کارسون و جاستین مزل کسانی هستند  که روی ایجاد مجموعه Moonbirds NFT کار کرده اند. علاوه بر آن، شهرت و تخصص بنیانگذاران، چشم انداز رشد مون بردز را تقویت کرده است. به عنوان مثال، کوین رز یک سرمایه گذار در True Ventures است و رایان کارسون یکی از بنیانگذاران Treehouse است.

جزئیات وب سایت Moonbirds XYZ بهترین راهنما برای کشف اطلاعات اساسی در مورد مجموعه های جدید NFT است. در حال حاضر، حداقل قیمت برای عضویت در PROOF Collective حدود 98 ETH است. اعضا می توانند امتیازاتی مانند دسترسی به رویدادها، همکاری هایی مانند Moonbirds NFTs و چت گروهی Discord خصوصی دریافت کنند.

در زمان راه اندازی مجموعه، وب سایت قرعه کشی افتتاح شد. هر فردی می تواند در قرعه کشی برای مینت یا ایجاد NFT شرکت کند. وب‌سایت Moonbirds بیان می‌کند که هر برنده قرعه‌کشی این فرصت را دریافت کرد که یک Moonbirds NFT را با قیمت 2.5 ETH مینت کند. قرعه کشی نمادهای غیرقابل تعویض مون بردز نیز برای اعضای PROOF Collective قابل دسترسی بود. پس از راه اندازی مجموعه ، 10000 مون بردز به سرعت فروخته شدند. برندگان قرعه کشی 7875 NFT دریافت کردند، در حالی که اعضا 2000 ان اف تی دریافت کردند. تیم Moonbirds حدود 125 ان اف تی را برای توزیع رزرو کرد.

صاحبان Moonbirds NFT مالکیت کامل مالکیت معنوی مرتبط با NFT را دارند. میزبانی IPFS همچنین کارایی و امنیت بهتری را تضمین می کند. مزیت مهم بعدی مرتبط با مجموعه NFT Moonbirds، جبران کربن است که آنها را از نظر زیست محیطی مسئول می کند. مجموعه NFT Moonbirds همچنین مزایای آشکاری از ابزار را ارائه می دهد زیرا مالکان می توانند از آنها به عنوان عکس پروفایل استفاده کنند. علاوه بر این، مجموعه Moonbirds NFT همچنین به دارندگان NFT اجازه می دهد تا از مزایای قفل کردن Moonbirds خود از طریق لانه سازی سود ببرند.

کالکشن مون بردز (Moon birds) دارا صدهزاری

برای آشنایی کامل با مجموعه های ان اف تی پر پنیسیلین برای سرمایه گذاری و نحوه خرید و فروش آن ها حتما از دوره تخصصی کریپتو پرو استفاده کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × یک =