سرقت از FTX

مقدار قابل توجهی از دارایی های FTX به سرقت رفته

جیمز بروملی ، شریک شرکت حقوقی Sullivan & Cromwell نماینده بدهکاران در پرونده ورشکستگی FTX در منطقه Delaware ، گفته است که دارایی های این شرکت همچنان در معرض حمله سایبری قرار دارند.

برملی در یک جریان مستقیم دادرسی ورشکستگی FTX در تاریخ 22 نوامبر گفت: جان ری سوم ، مدیرعامل جدید FTX ، اعتراضات اصلی را با هدف بدست آوردن شرکت ، باقی مانده کارمندان و بودجه از طریق فروپاشی بحث برانگیز و عمومی بیان کرده است. طبق گفته های FTX ، یک گروه اصلی از کارمندان برای اطمینان از امنیت دارایی ها و سوابق حفظ شده در این مبادله به کار خود ادامه داده اند ، اما هکرها از 11 نوامبر وقتی شرکت برای فصل 11 تشکیل می دهند ، تهدیدی را به وجود آورده اند.

بروملی گفت: «ما فقط در مورد دارایی های رمزنگاری ، یا دارایی های نقدی یا دارایی های فیزیکی صحبت نمی کنیم، ما همچنین در مورد اطلاعات صحبت می کنیم و اطلاعات در اینجا یک دارایی است.» «متأسفانه، مقدار قابل توجهی از دارایی ها یا به سرقت رفته یا مفقود شده اند. ما از حملات سایبری رنج می بریم ، هم در تاریخ دادخواست و هم روزهای بعد ، و همانطور که قبلاً نیز اشاره کردم ، تخصص پیچیده ای را برای محافظت در برابر هک ها درگیر کرده ایم ، اما آنها ادامه می دهند.»

این وکیل گفت که FTX به عنوان بخشی از دادرسی ، از جمله زنجیره ای که قبلاً اطلاعات مربوط به پرونده های اجرایی مربوط به رمزنگاری را توسط سازمان های دولتی ایالات متحده ارائه کرده است ، کمک های چندین شرکت قانونی ، امنیت سایبری و تجزیه و تحلیل بلاک چین را ثبت کرده است. بروملی افزود: یک شرکت امنیت سایبری دیگری در این پرونده دخیل بود ، اما گفت که وی به دلیل نگرانی در مورد هکرها از اطلاعات ، هویت خود را فاش نمی کند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *