ممنوعیت کریپتو به این زودی اتفاق نخواهد افتاد

ممنوعیت کریپتو

ممنوعیت کریپتو به این زودی اتفاق نخواهد افتاد

نماینده کنگره آمریکا می‌گوید ممنوعیت کریپتو به این زودی‌ها اتفاق نخواهد افتاد

برد شرمن، نماینده دموکرات ها به لس آنجلس تایمز گفت که ارزهای دیجیتال «به این زودی ها» در ایالات متحده ممنوع نمی شوند.

رئیس کمیته فرعی خدمات مالی مجلس در مورد حمایت از سرمایه‌گذاران ادعا می‌کند که دولت ایالات متحده رمزارز را زمانی که هنوز در ابتدای راه بود ممنوع نکرده است، زیرا آن را بی ‌اهمیت می‌ دانستند.سیاستمداران کالیفرنیایی نگران سوء استفاده مجرمان از ارزهای دیجیتال است. او بارها اعلام کرده است که کریپتو تروریسم و ​​سایر فعالیت های شرور را تسهیل می کند. شرمن بارها خواستار ممنوعیت کلی دارایی های دیجیتال شده است و به سرسخت ترین منتقد این صنعت در کنگره تبدیل شده است. او ادعا کرد که ارزهای دیجیتال از حمایت آنارشیست‌هایی برخوردار هستند که از فرار مالیاتی حمایت می ‌کنند.

در ماه جولای، شرمن حامیان ارز دیجیتال XRP را پس از بیان اینکه توکن بحث برانگیز یک امنیت ثبت نشده است، عصبانی کرد.

در حالی که دولت ایالات متحده نزدیک به اعمال ممنوعیت کلی برای ارزهای دیجیتال نیست، پروتکل بحث برانگیز Tornado Cash را در ماه گذشته ممنوع کرد. وزارت خزانه داری پس از اینکه هکرهای کره شمالی مکرراً از آن برای شستشوی رمزارزهای دزدیده شده استفاده کردند، سرویس محبوب اختلاط سکه را به عنوان یک «تهدید مهم» برای امنیت ملی شناسایی کرد. شرمن تورنادو کش را به عنوان یک موضوع نگران کننده مشخص کرد.

این ممنوعیت نشان می‌دهد که دولت ایالات متحده علی ‌رغم تلاش‌ ها، همچنان می‌تواند رمزارزها را ممنوع کند. با این حال، در کنگره مقاومت هایی وجود دارد. تام ایمر جمهوری خواه دوستدار رمزنگاری شروع به درخواست توضیح از وزارت خزانه داری در مورد تحریم های نقدی تورنادو کرد که می تواند پیامدهای گسترده ای برای صنعت کریپتو داشته باشد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × سه =