مون‌پی از همکاری جدید خود با کیف پول متامسک رونمایی کرد

مون‌پی از همکاری جدید خود با کیف پول متامسک رونمایی کرد دارا صدهزاری

کاربران MetaMask اکنون می توانند از Moonpay برای شارژ کیف پول های کریپتو استفاده کنند.  ارائه دهنده پیشرو پرداخت Moonpay با ارائه دهنده پیشرو کیف پول رمزنگاری MetaMask همکاری کرده است تا به کاربران اجازه دهد ETH را با روش های پرداخت اصلی خریداری کنند.

 MoonPay به ماموریت خود برای انتقال جهان به Web3 ادامه می دهد.  با این همکاری، MoonPay به بیش از 30 میلیون کاربر Metamask در سراسر جهان دسترسی پیدا می کند.

 پس از اعلام همکاری اخیر با OpenSea، Selfridges، و دریافت حمایت 87 میلیون دلاری از طیفی از افراد مشهور، به نظر می رسد که Moonpay در راه آسان کردن رمزارزها است.

 Moonpay با جدیدترین اعلامیه در وبلاگ خود، مزایای MetaMask را با مکانیسم اتصال ساده آن به بسیاری از محبوب ترین بازارهای NFT و شفافیت آن در مورد هزینه های گاز مرتبط با تراکنش ها هنگام استفاده از برنامه، شرح می دهد.

 استفاده از MoonPay برای خرید رمزارز از طریق Metamask

 کاربران فعلی و کاربران جدید باید به جدیدترین نسخه Metamask، Mobile v4.4 و به زودی Extension v10.13 را برای فعال کردن پرداخت از طریق MoonPay به روز کنند.  تاکنون برای خرید اتریوم و انتقال آن به MetaMask باید از یک صرافی خارجی استفاده می‌کردید.

 MoonPay این فرآیند را ساده کرده و اکنون برنامه خود را به رابط Metamask اضافه کرده است.  برای استفاده از MoonPay در MetaMask، کاربران فعلی باید ارتقا داده و سپس روی دکمه آبی خرید کلیک کنند تا اتریوم را با استفاده از MoonPay خریداری کنند.

 استفاده از MoonPay به کاربران این امکان را می‌دهد تا مستقیماً وجوهی را به حساب‌های MetaMask خود بدون نیاز به صرافی‌های متمرکز خارجی در وسط اضافه کنند.  تصور می‌شود که ساخت کیف پول‌های بلاک چین، مانند Metamask، در دسترس‌تر و کاربرپسندتر به افراد تازه وارد در صنعت بلاک چین کمک می‌کند. Moonpay همچنین یک توییت از شراکت اعلام شده را به اشتراک گذاشت که حاوی اسلایدهای ساده ای بود که نشان می داد نسخه های تلفن همراه هر دو برنامه چگونه می توانند با هم کار کنند.

اگرچه برخی محدودیت های مقرراتی برای پذیرش وجود دارد. این سرویس در سراسر جهان در دسترس است، هنوز برخی از ایالت های ایالات متحده وجود دارند که نمی توانند اتریوم را با استفاده از MoonPay خریداری کنند، از جمله نیویورک، تگزاس، لوئیزیانا، رود آیلند، هاوایی و جزایر ویرجین ایالات متحده.

 

 

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 + سیزده =