مینت های NFT در سولانا

مینت های NFT در سولانا به بالاترین حد خود رسیده است

فعالیت در اطراف NFT های مبتنی بر Solana علیرغم بازار کلی رقیق برای توکن های غیرقابل تعویض، در حال افزایش است.

داشبورد داده‌ های Block Research نشان می‌دهد که تعداد NFT‌های ساخته شده در سولانا یا تعداد NFT‌های جدید ایجاد شده در بلاک چین، در 7 سپتامبر به 312,000 رسید. این رقم در مقایسه با 39,000 در 4 سپتامبر افزایش قابل توجهی را نشان می‌دهد.

در همان زمان، حجم NFT مبتنی بر سولانا افزایش یافته است با مجموع حجم در سراسر بازار به 11.5 میلیون دلار در 6 سپتامبر، که بالاترین سطح از ماه می است. Magic Eden که به عنوان یک بازار اختصاص داده شده به NFT سولانا راه اندازی شد، شاهد رشد سهم بازار خود از 12 درصد در ابتدای سپتامبر به 36.6 درصد در 7 سپتامبر بوده است.

افزایش فعالیت در مورد معاملات NFT مبتنی بر سولانا نشان دهنده نقطه روشنی در بازار گسترده NFT است. حجم در بازارهای محبوب NFT نتوانسته است پس از افت شدید اوایل سال جاری بهبود یابد.

از لحاظ تاریخی، NFT های مبتنی بر سولانا تنها بخش کوچکی از اکوسیستم کلی را برای کلکسیون های غیرقابل تعویض و هنر دیجیتال تشکیل می دهند، با بزرگترین پروژه هایی مانند Bored Apes Yacht Club و Pudgy Penguins که برای اولین بار در اتریوم ساخته شده اند.

از لحاظ تاریخی، موانع کم ورود به این معنی است که مجموعه‌های با کیفیت پایین می‌توانند پروژه‌ های قانونی بیشتری را با قیمت پایین‌ تری کپی کنند.

استفان هس، بنیانگذار متاپلکس گفت: «در چند هفته گذشته ما شاهد پیشرفتی در اعتبار بودیم.»

او با اشاره به عرضه آتی یک برنامه جدید برای سازندگان افزود: «ما توانستیم در ساختار هزینه‌ها پیشرفت قانع‌ کننده‌ای داشته باشیم: سازندگان در Metaplex می‌توانند 1 میلیون مینت در یک زمان برای 50 SOL مینت کنند.

در حال حاضر مینت کردن از طریق Metaplex 0.30 دلار هزینه دارد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *