میکرواستراتژی شایعات را نادیده میگیرد و 301 بیت کوین خریداری میکند.

میکرواستراتژی 301 بیت کوین خرید

میکرواستراتژی شایعات را نادیده میگیرد و 301 بیت کوین خریداری میکند.

microstrategy اعلام کرد 301 بیت کوین اضافی را به قیمت تقریبی 6 میلیون دلار خریداری کرده است، بدون توجه به طوفانی که نزدیک به یک سال بازار ارزهای دیجیتال را فرا گرفته است.

بر اساس یک پرونده سه شنبه در کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC)، بیت کوین ها بین 2 اوت تا 19 سپتامبر 2022 با قیمت متوسط ​​19851 دلار در هر واحد خریداری شده اند که مجموع دارایی های شرکت را به 130000 بیت کوین می رساند. این خرید که با استفاده از پول نقد مازاد شرکت انجام شد، اکنون ارزش کل بیت کوین MicroStrategy را تقریباً 3.98 میلیارد دلار با میانگین قیمت 30639 دلار به ازای هر بیت کوین قرار می دهد.

آخرین خرید پس از آن صورت گرفت که سازنده نرم افزار های سازمانی مستقر در ویرجینیا برنامه هایی را برای فروش سهام به ارزش 500 میلیون دلار و استفاده از بخشی از پول برای به دست آوردن بیت کوین بیشتر در اوایل این ماه فاش کرد. این خرید که پس از یک بازار خرس ارز دیجیتال در حال انجام است، زندگی جدیدی را به جامعه کریپتوها وارد کرده است و طرفداران بیت کوین این حرکت را تحسین می کنند. با این وجود، برخی از این حرکت انتقاد کردند که معتقد بودند بیت کوین در حال کاهش است.

از زمان رسیدن به بالاترین رقم تاریخ ۶۸۷۸۹.۶۳ دلار در نوامبر گذشته، بیت کوین ۷۲ درصد از ارزش خود را از دست داده است. اخیرا، MicroStrategy گزارش داد که ارزش ذخیره بیت کوین آن به دلیل رکود عمومی بازار ارزهای دیجیتال، حدود 917 میلیون دلار کاهش یافته است.

با وجود این، مایکل سیلر، موسس این شرکت، همچنان در پیشبرد دستور کار کسب بیت کوین شرکت بی امان است. ماه گذشته سیلور از سمت مدیرعاملی خود کناره‌گیری کرد تا نقش یک صندلی اجرایی را برعهده بگیرد، اقدامی که به گفته او به شرکت کمک می‌کند تا «بهتر به‌دنبال خرید و نگهداری بیت‌کوین باشد.»

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده − 11 =