نخستین تراکنش بدون اینترنت دوج کوین انجام شد

نخستین تراکنش بدون اینترنت دوج کوین انجام شد دارا صدهزاری

به گفته توسعه دهنده Dogecoin، Michi Lumin، یک تراکنش DOGE از طریق رادیو با استفاده از پروتکلی به نام “Radio Doge” ارسال شد.  طرفداران Dogecoin می گویند Radio Doge “دسترسی به dogecoin را برای افراد خارج از دسترس اینترنت امکان پذیر می کند.”

 4.20 Dogecoin ارسال شده از طریق انتقال رادیویی

 در 22 آوریل 2022، اولین تراکنش dogecoin (DOGE) از طریق انتقال رادیویی با کمک شبکه جهانی ماهواره ای Starlink ارسال شد.  این خبر توسط توسعه دهنده Dogecoin، Michi Lumin فاش شد که روز جمعه در توییتی در مورد این موضوع منتشر کرد.

Dogecoin اولین ارز دیجیتالی نیست که با استفاده از رادیو ارسال می شود.  مفاهیمی مانند شبکه مشبک، تجهیزات رادیویی آماتور و آنتن های قابل حمل به مردم این امکان را می دهد که تراکنش های BTC را بدون دسترسی به اینترنت انجام دهند.

 سام پترسون، مدیر اجرایی سابق OB1، یک بار در سال 2019 توضیح داد که رادیو بیشتر از شبکه‌های P2P ساخته شده در وب، همتا به همتا (P2P) است.

 پترسون در 15 فوریه 2019 توییت کرد: «شبکه‌های همتا به همتا که بر روی اینترنت ساخته شده‌اند، به دلیل حس انعطاف‌پذیری که بدون نقطه ضعف مرکزی دارند، جذابیت خاصی دارند.» «کمی گمراه‌کننده: آنها واقعاً بر روی بسیاری از افراد ساخته شده‌اند  کامپیوترها و ارتباطات بین آنها  در مورد رادیو درست نیست  همتا به همتا واقعی.»

 تراکنش dogecoin (DOGE) ارسال شده توسط Michi Lumin و دوستانش با HF/LoRaWAN (فناوری رادیویی کم هزینه) همراه با شبکه ماهواره ای Starlink انجام شد.

 اولین تراکنش dogecoin بدون اینترنت و با استفاده از Radio Doge انجام شد.  یک حامی dogecoin در روز جمعه نوشت.  این فرد افزود: «رادیو دوج دسترسی به دوج کوین را برای افرادی که خارج از دسترس اینترنت هستند، امکان پذیر می‌سازد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − هشت =