نرخ سوختگی شیبا , توکن سوزی شیبا اینو

نرخ سوختگی شیبا اینو بیش از 100٪ افزایش می یابد

سرعت سوزاندن توکن‌های ارز دیجیتال شیبا اینو 100 درصد افزایش یافته و تنها در 24 ساعت به 61 میلیون SHIB رسیده است، در زمانی که نهنگ‌های اتریوم ($ETH) به آن ملحق شدند. حرکت و به سوزاندن توکن ها کمک کرد.

بر اساس داده‌های شیبا اینو رایت ردیاب Shibburn، نرخ رایت شیبا اینو در دوره ۲۴ ساعت گذشته بیش از ۱۰۰٪ افزایش یافته است، پس از اینکه در مجموع ۶۱.۱ میلیون توکن شیبا در ۱۳ تراکنش در ۲۴ ساعت سوزانده شد.

چرخه سوزاندن برای ناظران بازار متمایز بود زیرا نهنگ‌هایی در جامعه ارزهای دیجیتال وجود داشتند که در این تلاش مشارکت داشتند، با دو کیف پول جداگانه اتریوم که در مجموع 45.7 میلیون توکن را در تراکنش‌های خود سوزاندند.

توکن‌های شیبا اینو زمانی سوزانده می‌شوند که به کیف پول‌های به اصطلاح مرده ارسال می‌شوند، کیف پول‌هایی در شبکه اتریوم که هیچ‌کس به آن‌ها دسترسی ندارد، به این معنی که توکن‌ها به‌طور موثری از گردش خارج می‌شوند زیرا غیرقابل بازیابی هستند.

SHIBArmy مدت‌هاست که از سوزاندن توکن‌ها به عنوان راهی برای کاهش عرضه در گردش ارز دیجیتال الهام گرفته از میم و در نتیجه افزایش ارزش توکن‌های در گردش، در صورت حفظ تقاضا یا افزایش تقاضا، حمایت می‌کند. در اواخر سال گذشته، جامعه شیبا اینو در مجموع 410 تریلیون توکن سوزانده است.

جامعه ارزهای دیجیتال الهام گرفته از میم، چندین روش را برای درآمدزایی و سوزاندن SHIB سازماندهی کرده است، از جمله از طریق یک برنامه وابسته به آمازون و از طریق لیست های پخش موسیقی که جامعه به آنها گوش می دهد.

به طور قابل‌توجه، میانگین زمان نگهداری که کاربران در صرافی رمزارز فهرست شده نزدک، کوین‌بیس، روی ارز دیجیتال شیبا اینو ($SHIB) الهام‌گرفته از میم قبل از فروش یا انتقال آن به یک آدرس خارجی نگه می‌دارند، اکنون از مرز شش ماهه فراتر رفته است.

زمان نگهداری معمولی برای سرمایه گذاران شیبا اینو در این پلتفرم اکنون 190 روز است، که بیشتر از زمان نگهداری معمولی سایر ارزهای دیجیتال اصلی از جمله بیت کوین ($BTC)، اتریوم ($ETH)، کاردانو ($ADA) و Solana ($SOL) است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *