نرخ سوختگی شیبا اینو تا 40 درصد کاهش یافت

نرخ سوختگی شیبا اینو تا 40 درصد کاهش یافت

طبق داده‌ها، نرخ رایت شیبا اینو در بازار در ۲۴ ساعت گذشته ۴۰ درصد کاهش یافته است. درست است که این تغییر شدید نگران کننده است، اما سرمایه گذاران نباید وحشتی داشته باشند.

در 72 ساعت گذشته، قیمت SHIB در بازار به شدت افزایش یافت و به سطح قیمتی رسید که در ماه‌ها ندیده بودیم. چنین افزایش سریع ارزش باعث افزایش جریان ورودی به بازار و فعالیت بیشتر شبکه شد، که یکی از بهترین راه ‌ها برای تامین سوخت SHIB است.

ناوشکن های بزرگ شیبا اینو مانند آمازون Shib Burner اخیراً بیش از 40 میلیون توکن را از چرخه خارج کرده اند. با عملکرد قیمت قوی مانند توکن نشان داده شده در چند هفته گذشته، کاربران بیشتری جذب این توکن میشوند و به طور کل از آن به عنوان ابزار پرداخت استفاده می‌کنند، که مستقیماً منجر به افزایش نرخ سوخت می‌شود.

کاهش نرخ سوختگی که امروز شاهد آن هستیم چیزی نیست جز اصلاح مقادیر افزایش یافته ای که چند روز پیش تحت نظارت قرار داده شده بود.

بر اساس نمودار روزانه توکن، شیبا در حال حاضر در سطح مقاومت بنیادی قرار دارد و هنوز موفق به شکستن آن نشده است، دلیل آن کمبود حجم معاملات و افزایش فشار فروش دیروز است که باعث افت 13 درصدی شد.

با توجه به ماهیت فعالیت تجاری در 15 آگوست، منبع اصلی فشار به معامله‌گران خرده‌ فروش و سرمایه‌ گذارانی مرتبط بود که به احتمال زیاد دارایی‌های خود را با ضرر و با توجه به الگوی مخارج زنجیره‌ای فروختند.

در حال حاضر، شیبا اینو با 4 درصد افزایش قیمت در 24 ساعت گذشته، 0.0000159 دلار تغییر قیمت داده است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *