نرخ سوختگی شیبا 242 درصد افزایش یافت

نرخ سوخت شیبا به 242 درصد رسید

نرخ سوختگی شیبا 242 درصد افزایش یافت

ردیاب Shibburn SHIB که به کیف پول‌های غیرقابل مصرف منتقل شده است، به اشتراک گذاشته است که پس از سوزاندن اخیر بیش از 133 میلیون توکن میم، نرخ رایت Shiba Inu بیش از 240 درصد افزایش یافته است.

در این بین، SHIB و رقیبش میم کوین DOGE با اصلاحات قیمتی عمده مواجه شده اند.

نرخ سوختگی SHIB 242٪ افزایش می یابد
پس از اینکه در مجموع 133,006,651 سکه Shiba Inu در کیف پول های بن بست قفل شد، همانطور که توسط Shibburn مشاهده شد، همان منبع در وب سایت خود به اشتراک گذاشت که نرخ سوخت کلی SHIB از سقف عبور کرد و نشان دهنده افزایش 242.50 درصدی بود.

سوزاندن این مقدار SHIB و افزایش نرخ سوخت 18 تراکنش توسط شرکت‌ها و افراد مختلف انجام شد که مشتاق کاهش عرضه در گردش SHIB هستند.

در روز پنجشنبه، رشد نرخ سوختگی SHIB که توسط وب سایت فوق الذکر مشاهده شد، 345.52 درصد بود. در آن روز، در مجموع 64,506,471 شیبا اینو از گردش خارج شد.

همانطور که قبلا توسط U.Today پوشش داده شد، فروشگاه آنلاین Shib SuperStore که توسط توسعه‌دهنده بازی‌های تلفن‌های هوشمند تراویس جانسون اداره می‌شود، توییت کرد که در ماه آگوست توانسته است 14,804,845 SHIB را از طریق یک برنامه وابسته به آمازون بسوزاند.

به طور کلی، بنیان‌گذار این پروژه رایت معتقد است که آمازون یک «مشعل روزانه جامد» است و برای کاهش عرضه در گردش Shiba Inu همچنان قوی است.

اخیراً، جمع‌آورنده داده Santiment به اشتراک گذاشت که سود گرفتن گروهی از نهنگ‌ها با SHIB و Dogecoin چیزی است که باعث کاهش قیمت‌های این میم‌کوین‌ها از بالاترین حد اخیر شده است.

قبل از کاهش قیمت هر دو سکه، فعالیت تراکنش‌ها در هر دو زنجیره افزایش یافت، زیرا هر کدام از ارزهای دیجیتال به ارزش بیش از 100000 دلار در شیبا اینو و دوج کوین نقل و انتقالات انجام شد. این باعث فشار فروش شدید روی توکن‌های میم شد و قیمت آن‌ها را پس از افزایش کوتاه‌مدت و رسیدن به سطوح بالای قیمت در روزهای سه‌شنبه و یکشنبه پایین آورد

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 − چهار =