نرخ سوختگی شیبا 258 درصد افزایش یافت

نرخ سوختگی شیبا اینو بیشتر شد

نرخ سوختگی شیبا 258 درصد افزایش یافت

حساب توییتر Shibburn که نشان دهنده ردیاب سوختگی شیبا اینو است، در وب سایت خود اعلام کرده است که در 24 ساعت گذشته، نرخ کلی سوختگی Shiba Inu نزدیک به 260 درصد افزایش یافته است.

در عین حال، بر اساس توییت اخیر خود، در 24 ساعت گذشته، در مجموع 58،173،918 توکن به کیف پول های دوزخی ارسال شده است که شیبا برای همیشه قفل می شود و نمی توان آن را خرج کرد یا برداشت کرد. ارتش شیبا ده جابجایی لازم را برای انتقال این مقدار شیبا اینو انجام داده است.

این حرکت های شیبا به کیف پول های مرده توسط جامعه به طور منظم با هدف کاهش عرضه در گردش شیبا و تبدیل آن به دارایی کمیاب تر انجام می شود. در تئوری، این باید قیمت توکن را در آینده افزایش دهد. با این حال، اکنون که تقریباً نیمی از عرضه در گردش سوخته است، قیمت آن تحت تأثیر قرار نگرفته است.

در این میان، در حالی که برخی در حال سوزاندن SHIB هستند، برخی دیگر آن را می فروشند و سود سالم به دست می آورند. همانطور که توسط کاربران توییتر گزارش شده است، یک کیف پول مرموز در مجموع 367,551,968,153 Shiba Inu را جابجا کرده است.

با توجه به گزارشات، این معامله کمی بیش از هفت ساعت پیش انجام شد. کریپتو به صرافی gate.io ارسال شد، ظاهراً برای فروش. این تعداد SHIB در حال حاضر 4,759,797 دلار ارزش دارد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × دو =