نسخه بتا بازار توکن‌های غیرمثلی کوین بیس راه‌اندازی شد

نسخه بتا بازار توکن‌های غیرمثلی کوین بیس راه‌اندازی شد دارا صدهزاری

صرافی رمزارز فهرست شده نزدک، کوین بیس، چهارشنبه اعلام کرد که «Coinbase NFT» به طور رسمی در مرحله بتا است.  Coinbase NFT (توکن غیر قابل تعویض) “یک پلتفرم جامعه همتا به همتا است که در آن سازندگان و مجموعه داران می توانند برای کشف، نمایش، خرید و ایجاد دارایی های دیجیتال گرد هم آیند.”  کوین بیس برای اولین بار در اکتبر سال گذشته برنامه خود را برای راه اندازی بازار NFT اعلام کرد.

 حساب رسمی توییتر برای Coinbase NFT به شرح زیر شاست:

 امروز ما کارها را با یک تجربه دسترسی کامل برای برخی از دوستداران لیست انتظار خود آغاز می کنیم.  با افزایش سرعت، همه می توانند مجموعه گسترده NFT ها را در اولین نسخه Coinbase NFT کشف کنند.

 این شرکت افزود: «برای مدت زمان محدودی، هیچ کارمزد تراکنش کوین‌بیس وجود نخواهد داشت.  ما در نهایت هزینه هایی را اضافه خواهیم کرد که مطابق با استانداردهای صنعت وب 3 خواهد بود، و پیش از موعد اطلاع رسانی خواهیم کرد.”

 Sanchan Saxena، معاون محصولات Coinbase، Coinbase NFT را در یک پست وبلاگی که چهارشنبه منتشر شد، به عنوان “یک بازار اجتماعی Web3 برای NFTها” توصیف کرد.  او توضیح داد که از روز چهارشنبه، هر کسی می‌تواند مجموعه وسیعی از NFTها را در بلاک چین اتریوم کاوش کند.  آزمایش‌کنندگان بتا می‌توانند به‌علاوه یک نمایه NFT کوین‌بیس برای خرید و فروش NFT با استفاده از هر کیف‌پول‌های خود نگهبانی ایجاد کنند.

 کوین بیس تاکید کرد: “ما در حال ساختن یک بازار اجتماعی با پشتیبانی از وب 3 هستیم.”  «شما به نام کاربری و رمز عبور نیاز نخواهید داشت.  درعوض، از یک کیف پول رمزنگاری خودسرپرست به عنوان پاسپورت دیجیتال خود برای ورود استفاده خواهید کرد. همچنین از آن برای پرداخت هزینه ها و ذخیره NFT ها استفاده خواهید کرد.

 علاوه بر این، وب‌سایت Coinbase NFT خاطرنشان می‌کند که «در زمان راه‌اندازی، Coinbase فقط از انواع فایل‌ها در قالب تصاویر دیجیتال، عکس‌ها و ویدیوها پشتیبانی می‌کند» و توضیح می‌دهد:

 در تاریخ بعدی، ما قصد داریم از انواع فایل های بیشتری مانند صدا و موارد دیگر پشتیبانی کنیم.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 − 2 =