نماینده هیمز می گوید، لایحه استیبل کوین در این کنگره اتفاق نمی افتد

نماینده کنگره آمریکا استیبل کوین ها

نماینده هیمز می گوید، لایحه استیبل کوین در این کنگره اتفاق نمی افتد

جیم هیمز، نماینده کنگره، در جریان یک کنفرانس مالی در روز سه شنبه گفت که لایحه استیبل کوین به این زودی ها تصویب نمی شود.

هیمز که عضو کمیته خدمات مالی مجلس است، گفت: این لایحه به دلیل انتخابات آتی در این کنگره اتفاق نمی افتد. این قانونگذار این اظهارات را در جریان اجلاس سرمایه گذاری در شرکت های دیجیتال و دارایی های کوین دسک بیان کرد.

هیمز گفت: «احتمالاً در اوایل سال 2023 اتفاق نمی افتد.

چهار سال پیش اگر در تالار های کنگره می‌گفتید بیت‌کوین، کریپتو و دی‌فای، هیچ‌ کس نمی‌دانست درباره چه چیزی صحبت می‌کنید. پیشرفتی که در کنگره حاصل شده است بسیار قابل توجه است.»

قانون‌ گذاران کمیته هیمز ماه‌ ها در پشت صحنه برای تهیه لایحه استیبل کوین کار می‌کنند. دولت بایدن همچنین در ماه‌های اخیر نگاه دقیق‌تری به استیبل کوین‌ ها داشته است، همانطور که از طریق مجموعه‌ ای از گزارش‌های دارایی دیجیتالی که در دو ماه گذشته منتشر کرده است، نشان داده شده است.

نماینده کنگره گفت، با توجه به شکاف حزبی فعلی، لایحه استیبل کوین در زمان رکورد آمد.

او همچنین استدلال کرد که رگولاتورها احتمالاً مطمئن هستند تا در چارچوب قانون عمل کنند و زمان آن رسیده است که کنگره در مورد به روز رسانی قوانینی که به تنظیم کننده ها اجازه می دهد کار خود را انجام دهند جدی شود.

او گفت: «اگر تنظیم‌کننده ‌ها به کاری که در حال حاضر انجام می‌دهند، که نوعی برون ‌یابی یا تنظیم بر اساس قیاس است، ادامه دهند، چالش‌ های دادگاه را باز می‌کند

هیمز گفت که لایحه سنا در مورد مقررات ارز های دیجیتال که توسط سناتور های کریستن گیلیبراند و سینتیا لومیس نوشته شده است در حال شتاب گرفتن است.

لومیس هفته گذشته گفت که این لایحه می تواند در شش ماه آینده روی میز رئیس جمهور جو بایدن برای امضا قرار گیرد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه + سیزده =