نهنگ‌ها در طی ۵ ماه گذشته ۲۲۳میلیون دلار چین لینک خریدند

نهنگ‌ها در طی ۵ ماه گذشته ۲۲۳میلیون دلار چین لینک خریدند

نهنگ‌ها در طی ۵ ماه گذشته ۲۲۳میلیون دلار چین لینک خریدند

چین لینک تا کنون شاهد انباشتگی از دارندگان بزرگ در سال بوده است. آدرس‌های کوسه و نهنگ که دارای 10000 تا 1 میلیون LINK هستند، با تکامل بازار نزولی به جمع‌آوری توکن‌ها ادامه داده‌اند.

یکی از تحلیلگران رمزارز گزارش می‌دهد که کیف پول‌ های چین لینک که بین 10،000 تا 1،000،000 LINK دارند، از اواسط ماه مه، زمانی که بازار نزولی ارزهای دیجیتال در نتیجه سقوط Terra تشدید شد، بیش از 223 میلیون دلار LINK خریداری کرده‌اند.

شرکت تحلیل زنجیره‌ای Santiment خلاصه‌ای از فعالیت این دسته از دارندگان ارائه می‌دهد: «آدرس‌های کوسه و نهنگ چین لینک (دارای 10000 تا 1 میلیون LINK) در طول بازار نزولی 2022 مشغول جمع‌آوری بوده‌اند.

به گفته Santiment، از 3 مارس، این آدرس ها در مجموع 47.31 میلیون لینک به کیف پول خود اضافه کرده اند که به معنای سرمایه گذاری 312.7 میلیون دلاری بیشتر است.

در زمان انتشار، چین لینک با قیمت 6.90 دلار، 4.70 درصد افزایش در 24 ساعت گذشته، دست به دست می شد و به عنوان بیست و یکمین ارز دیجیتال بزرگ در هر داده CoinMarketCap قرار گرفت. با قیمت فعلی خود، چین لینک نسبت به 52.70 دلار در ماه می 2021، 86.9٪ کاهش یافته است، بنابراین فرصتی برای انباشته شدن نهنگ ها ارائه می دهد.

Chainlink Staking در حال حاضر در حال انجام است و به بازیکنان اکوسیستم فرصتی می‌دهد تا با پشتوانه کردن آنها با توکن‌های LINK شرط‌بندی شده، جوایزی برای افزایش امنیت و تضمین‌های کاربر از خدمات اوراکل کسب کنند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده − 9 =