نهنگ‌ها ۳۲ میلیون لایت کوین را جابه‌جا کرده‌اند

نهنگ‌ها ۳۲ میلیون لایت کوین را جابه‌جا کرده‌اند

نهنگ‌ها ۳۲ میلیون لایت کوین را جابه‌جا کرده‌اند

داده ها نشان می دهد که یک نهنگ لایت کوین 32 میلیون دلار LTC از بایننس برداشت کرده است، نشانه ای که می تواند برای آخرین رالی مثبت باشد.

طبق داده‌های سرویس ردیاب تراکنش‌های ارز دیجیتال Whale Alert، یک انتقال گسترده LTC در روز گذشته انجام شده است. در مجموع، این تراکنش شامل جابه‌جایی 425660 LTC در بلاک چین بود که در زمان انتقال حدود 32.1 میلیون دلار ارزش داشت.

مطالب مرتبط: صندوق سرمایه گذاری میلیارد دلاری علیه بیت کوین و مقیاس خاکستری شرط بندی می کند، نه فقط USDT

معمولاً چنین نقل و انتقالات بزرگی نشانه فعالیت نهنگ ها است و با توجه به مقیاس گسترده سکه هایی که معمولاً در آنها دخیل هستند، حرکات گاهی اوقات می تواند تأثیرات قابل توجهی بر قیمت لایت کوین بگذارد.

با این حال، اینکه قیمت به چه طریقی به انتقال پاسخ خواهد داد، بستگی به هدف پشت آن دارد.

نقل و انتقالات با این ماهیت، که در آن سکه ها از مبادلات به کیف پول شخصی منتقل می شوند، جریان خروجی مبادله نامیده می شوند و از آنجایی که دارندگان معمولاً برای اهداف انباشت از این پلت فرم ها خارج می شوند، جریان خروجی می تواند اثر صعودی بر قیمت داشته باشد.

در اینجا، خروج ارز توسط یک نهنگ انجام شد، بنابراین ممکن است به این معنی باشد که این سرمایه گذار هنگفت قصد دارد لایت کوین خود را برای مدت طولانی نگه دارد. در چند روزی که از آغاز سال جدید می گذرد، LTC در حال افزایش است و سکه در حال حاضر 75 دلار را پس گرفته است، بنابراین نهنگی که در اینجا برای استفاده از این فرصت سودآور به فروش نمی رسد و در عوض تصمیم به انباشته شدن دارد، نشان دهنده اعتقاد سرمایه گذار است که بیشتر وجود دارد. برای LTC آمدن.

همچنین اخیراً سیگنال صعودی دیگری برای لایت کوین وجود داشته است و آن این است که تراکنش‌های ماهانه LTC در BitPay، بزرگترین پردازشگر پرداخت رمزنگاری، 109 درصد در سال گذشته افزایش یافته است. این بدان معنی است که شبکه رشد شدیدی را از نظر پذیرش مشاهده کرده است، نشانه ای که باید برای قیمت در دراز مدت سازنده باشد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده − 11 =