نهنگ های بیتکوین در حال انجام فعالیت های گسترده


بیت‌کوین (BTC) در حال افت قیمت است، اما در زیر این احساسات تلخ، بزرگ‌ترین نهنگ‌ها در حال بلعیدن دارایی‌های زیادی هستند تا اندازه دارایی‌های خود را افزایش دهند.  این روند در میان برخی از کارشناسان به عنوان دلیلی بر این موضوع تعبیر شده است که یک رالی عظیم می تواند برای این دارایی در راه باشد.

 Santiment، یک ابزار تحلیلی پیشرو در ارزهای دیجیتال، روندی را در میان نهنگ های بزرگ بیت کوین کشف کرده است.  مگا نهنگ ها آدرس هایی هستند که بیش از 10000 بیت کوین را در خود جای داده اند و آخرین گزارش Santiment نشان داد که این نهنگ ها اکنون 12 درصد از کل عرضه بیت کوین را در اختیار دارند.

 Santiment در توییتر نوشت: «آدرس‌های مگا نهنگ بیت‌کوین تا حدی از آدرس‌های صرافی تشکیل شده‌اند که بالاترین عرضه بیت‌کوین در یک سال است.  ما اغلب آدرس‌های 100 تا 10 هزار بیت کوین را برای آلفا تجزیه و تحلیل می‌کنیم، اما انباشتگی از این سطح بالا همچنان می‌تواند نشانه امیدوارکننده‌ای باشد.

 گزارش Santiment اشاره کرد که 20 هفته گذشته برای وال‌های بزرگی که دارایی را انباشته کرده‌اند، بسیار مهم بوده است، زیرا آنها 12.8 درصد بیشتر در طول این دوره جمع‌آوری کردند.  قیمت بزرگترین ارز دیجیتال در 3 ماه گذشته بیش از 25 درصد کاهش یافت و به 28000 دلار رسید.  این پایین‌ها کاملاً در تضاد با بالاترین قیمت 68000 دلاری است که بیت کوین در سه ماهه آخر سال 2021 به آن رسیده است.

 Santiment معتقد است که این الگو می تواند سود قابل توجهی را برای قیمت دارایی در آینده نزدیک به همراه داشته باشد زیرا نشان دهنده علاقه گسترده نهادی به بیت کوین است.  تحلیلگران بازار نیز همین احساس را با این گزارش دارند.

 در یک بهبودی غافلگیرکننده، بزرگترین ارز دیجیتال بیت کوین (BTC) موفق شد هفتگی موفقی را به بالای 30000 دلار ببندد، این اولین بسته مثبت بیت کوین در ده هفته گذشته بود.

آدرس‌ها در کیف پول‌های انباشته صرافی‌های ارزهای دیجیتال مانند Binance، Bitfinex، OKEX و دیگران قرار دارند.  MicroStrategy مایکل سایلر نیز یک بازیکن سنگین در این بازی است که رگه‌های زیادی از این بازی را خریده است.  خرید اخیر بیت کوین این شرکت در اوایل آوریل بود که 4167 بیت کوین خریداری کرد که ارزش آن 190.5 میلیون دلار بود.  در مجموع، دارایی MicroStrategy بیش از 120000 BTC است و Saylor اعلام کرده است که هیچ برنامه ای برای تغییر استراتژی بیت کوین شرکت ندارد.

 سرمایه‌گذاران خرده‌فروشی بیت‌کوین ممکن است به دلیل احساسات نزولی در این فضا ناامید شده باشند.  در مجمع جهانی اقتصاد در داووس، اسکات مینرد از گوگنهایم با این ادعا که بیت کوین ممکن است تا 8000 دلار سقوط کند، لرزه بر ستون فقرات کریپتو فرو برد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × چهار =