نهنگ های بیت کوین به بیشترین میزان رسید

نهنگ های بیت کوین به بیشترین میزان رسید

نهنگ های بیت کوین به بیشترین میزان رسید

بر اساس داده های بدست آمده، تعداد آدرس‌ هایی که بین 10 تا 1000 بیت کوین دارند از سال 2020 به بالاترین حد خود رسیده است. این سرمایه‌گذاران با نام مستعار نهنگ‌ها و کوسه‌ها، اندازه موقعیت‌های خود را در 9 ماه گذشته 5.4 درصد افزایش داده‌اند و به تعداد کل کیف پول های این اندازه به 151100 عدد می رسد.

هیچ تناقضی در ایجاد چنین رکوردی در طی یک اصلاح عمیق در بازار کریپتو وجود ندارد. رشد تعداد کیف پول هایی که به طور فعال بیت کوین را انباشته می کنند، مستقیماً با قیمت آن مرتبط است، قیمتی که اکنون به پایین ترین حد دو سال اخیر رسیده و مقرون به صرفه است.

همچنین قابل توجه است که تقریباً دو سال پیش بیت کوین از این سطوح به 60000 دلار در هر توکن رسید، اما با نگاهی به نمودار، تفاوت بین آن زمان و اکنون آشکار است. در سال 2020، BTC در یک روند صعودی قرار داشت و در حال شکستن ارتفاعات جدید بود، در حالی که اکنون حرکت دقیقا برعکس است.

هفته جدید تعدادی از تحولات مهم از دنیای اقتصاد کلان و مالی سنتی را به همراه دارد که با ورود پول های کلان، بازار کریپتو به طور نامناسبی به آن وابسته شده است.

بنابراین، در اوایل روز سه شنبه، داده های تورم ایالات متحده منتشر خواهد شد. سپس، روز چهارشنبه، جلسه فدرال رزرو برگزار می شود و سرمایه گذاران تصمیم فدرال رزرو برای نرخ بهره را خواهند فهمید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت − سه =