نهنگ هایاتریوم

نهنگ ها 383.7 میلیارد شیبا را در یک شب تصاحب می کنند

مقدار شیبا که توسط نهنگ های برتر اتریوم نگهداری می شود، پس از به دست آوردن 383.7 میلیارد توکن دیگر، یک شبه به طور قابل توجهی افزایش یافته است.

نهنگ ها افرادی هستند که مقدار بسیار زیادی از اتریوم، شیبا یا هر کوین دیگری را دارند. آنها با خرید مقدار زیادی از یک کوین روند آن را نزولی یا صعودی میکنند. با خرید حجم زیادی از یک ارز باعث کم شدن عرضه نسبت به تقاضا شده و قیمت کوین را افزایش میدهند.

برای سال‌ها، تحلیلگران ارزهای دیجیتال می‌گویند که Shiba Inu نسبت به ارزهای دیجیتال رقابتی خود بسیار ضعیف‌تر است، زیرا هیچ مورد استفاده در دنیای واقعی ندارد. اما توسعه دهندگان SHIB بی وقفه تلاش کرده اند تا اطمینان حاصل کنند که این اتهامات کاهش می یابد. راه‌اندازی اخیر کارت SHIB Burn Visa، دامنه متاورس آن و همچنین معرفی پلتفرم معاملاتی رمزنگاری Shiba Inu اخیر، این رمزارز را قادر ساخته است تا خود را در میان ارزهای دیجیتال برتر بازار قرار دهد. اما این ابتکارات تنها دلایل جذب نهنگ های کریپتو به کریپتو نیست. طبق یک توییت اخیر، نهنگ های موجود در اتریوم در حال حاضر در مجموع ۱۶۳,۶۸۲,۸۱۶ دلار شیبا اینو را در کیف پول خود نگهداری می کنند. این یک افزایش قابل توجه یک شبه است، در روز جمعه، آنها 158.5 میلیون دلار از این سکه محبوب را نگه داشتند.

بنابراین، آنها یک شبه 5.1 میلیون دلار SHIB خریداری کرده اند که برابر با 383،747،178،329 کوین است

در اوایل این هفته، صاحبان این کیف پول‌ ها تقریباً 33 میلیون دلار در شیبا اینو فروختند، که باعث شد ارزش آنها از 191.2 میلیون دلار به 158.5 میلیون دلار کاهش یابد.

شیبا اینو پس از صعود کوتاه مدت اخیر خود که 38.5 درصد رشد کرد، از 15 اوت تا کنون 26.49 درصد کاهش یافته است و تقریباً تمام دستاورد های خود را از دست داده است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *