کاردانو

تیم توسعه Cardano، در گزارشی در روز شنبه تایید کرده است که گره نهایی مورد نیاز برای راه اندازی هارد فورک Vasil، نود 1.35.0، با موفقیت منتشر شده است.

 در گزارش تیم آمده است: «امروز، ما خوشحالیم که گزارش دهیم که تیم IOG با موفقیت Cardano node 1.35.0 را تگ کرده و منتشر کرده است که می توانیم تأیید کنیم که نامزد نهایی نسخه اصلی Vasil است.

 این تیم خاطرنشان کرد که انتشار این گره به طور قابل توجهی آن را به ارتقای کاردانو که مدت‌ها انتظارش را می‌رفت نزدیک‌تر می‌کند.  طبق گفته تیم، گره ها آماده هستند و مرحله بعدی آماده سازی برای راه اندازی هارد فورک Vasil در شبکه آزمایشی Cardano است.

 IOG می گوید در لحظه ای که 75 درصد از اپراتورهای سهام در شبکه آزمایشی ارتقا یافته اند، تیم پیشنهاد به روز رسانی شبکه آزمایشی را ارائه خواهد کرد.  علاوه بر این، IOG می‌گوید که جامعه باید منتظر اطلاعات بیشتری در مورد تحولات این هفته باشد.

 هارد فورک Vasil همچنان یکی از مورد انتظارترین ارتقاء در شبکه Cardano است.  انتظار می رود که بلاک چین را وارد مرحله ای از افزایش مقیاس پذیری و قابلیت همکاری به نام فاز باشو در نقشه راه شبکه کند.  علاوه بر این، بیش از 500 DApp در حال توسعه که انتظار می رود ارزش TVL و ADA شبکه را تقویت کنند، منتظر راه اندازی هارد فورک هستند.

 در حالی که قرار بود این به‌روزرسانی در پایان ماه ژوئن اجرا شود، روز سه‌شنبه توسط ZyCrypto گزارش شد که ارتقاء اکنون به پایان جولای منتقل شده است.  این تیم در یک پست وبلاگ فاش کرد که پیچیدگی ارتقا نیاز به مراقبت بیشتری دارد و به همین دلیل، نباید عجله کرد.

 در انتظار ارتقاء، سرمایه گذاران و نهنگ ها توکن بومی شبکه ADA را جمع آوری کرده اند.  در نتیجه، ADA در صف اول افزایش‌های اخیر بازار کریپتو قرار گرفته است و اعتقادی دوباره به احتمال رسیدن این دارایی به قیمت 10 دلار دارد.

 در زمان نگارش این مقاله، دارایی دیجیتال با قیمت 0.5 دلار معامله می شود.  در 24 ساعت گذشته 4.52 درصد و در هفت روز گذشته 11.45 درصد رشد داشته است، با ارزش بازار 17.2 میلیارد دلار، هشتمین سکه بزرگ در بازار کریپتو.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *