فورک بلاک چین بایننس , هارد فورک بایننس

هارد فورک بلاک چین بایننس

بایننس گلوبال، اپراتور بزرگترین صرافی ارز های دیجیتال جهان، اعلام کرد روز چهارشنبه یک هارد فورک را در شبکه زنجیره هوشمند BNB (BSC) خود اجرا خواهد کرد تا ضعفی را که در 6 اکتبر منجر به سرقت 100 میلیون دلار توکن بومی شبکه شده است برطرف کند.

قرار بود شبکه‌ای که دو تا از ده ارز دیجیتال برتر را بر اساس ارزش بازار پشتیبانی می‌کند، حدود ساعت ۴ بعدازظهر شروع به کار کند. در حالی که این حرکت به منظور بهبود امنیت است، سوالات و بحث های زیادی در مورد تمرکز در صنعت کریپتو ایجاد می کند.

هاردفورک زمانی است که یک پروتکل بلاک چین تغییر می‌کند، معمولاً برای رفع مشکل در شبکه، ایجاد یک زنجیره جدید و تبدیل نسخه‌ های قدیمی‌ تر نامعتبر. هارد فورک های بحث برانگیز پیش از این اتفاق افتاده است، از جمله در اتریوم، بزرگترین بلاک چین پس از بیت کوین.

شبکه کردن بر این نوع مبانی دارای مبادلات بسیار بسیار بزرگی است، زیرا تا حدی اصول یک دفتر کل غیرقابل تغییر را تضعیف می‌کند، و تغییرناپذیری عملکرد واقعاً مهم این شبکه‌های غیرمتمرکز است. جاناتون میلر، رئیس استرالیایی صرافی کریکن مستقر در ایالات متحده، در مصاحبه با فورکاست گفت.

زمانی که مشخص شد هکرها در آن زمان 2 میلیون توکن BNB به ارزش 572 میلیون دلار آمریکا را از پل زنجیره‌ای متقاطع، مرکز توکن BSC استخراج کرده‌اند، بایننس به سرعت تراکنش‌های شبکه را متوقف کرد. حدود 100 میلیون دلار در واقع قبل از خاموش شدن از شبکه خارج شد و از آن 7 میلیون دلار منجمد شد.

BNB در هفت روز گذشته 7.7 درصد سقوط کرده است و در ساعت 4:15 بعد از ظهر با قیمت 271.48 دلار آمریکا معامله می شد. در هنگ کنگ.

در حالی که اقدام سریع BSC به طور کلی مورد تشویق قرار گرفت، توانست به سرعت شبکه را خاموش کند زیرا از یک سیستم متمرکز متشکل از 44 اعتبارسنجی استفاده می کند که 26 مورد از آنها فعال بودند و می توانستند به سرعت اقدام را هماهنگ کنند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *