همکاری بایننس و ایلان ماسک برای حل مشکلات توییتر

همکاری بایننس و ایلان ماسک

همکاری بایننس و ایلان ماسک برای حل مشکلات توییتر

صرافی کریپتو بایننس، در جدیدترین توسعه، پیشنهاد همکاری با ایلان ماسک را داده است تا توییتر را رمزپسندتر کند.

ایلان ماسک بالاخره کنترل توییتر را به دست گرفت و خرید 44 میلیارد دلاری را به پایان رساند. توییتر اکنون یک شرکت خصوصی است و سهامداران قرار است به ازای هر سهم 52.40 دلار دریافت کنند. این تصاحب سرانجام پس از تقریباً شش ماه فرآیند طولانی و پیچیده تکمیل شد.

بایننس، معروف‌ترین پلتفرم رمزنگاری جهان، تصمیم گرفته است تا با حساب‌های ربات توییتر با کمک بلاک چین و ارزهای دیجیتال مقابله کند.

طبق گزارش‌ها، پلتفرم ارز دیجیتال در حال تشکیل یک تیم داخلی جداگانه برای رسیدگی به این مشکل است.

این تیم به طور خاص روی ارائه راه‌حل‌های مبتنی بر رمزنگاری توییتر همانطور که سخنگوی بایننس گفته است، کار خواهد کرد.

بایننس اخیرا همچنین فاش کرده است که با 500 میلیون دلار سرمایه گذاری در توییتر سرمایه گذاری کرده است تا به رسانه های اجتماعی و Web3 نزدیک تر شود.

این خبر از طریق توییتی توسط Changpeng Zhao، مدیرعامل بایننس تایید شد. هدف این حرکت جدید بایننس تبدیل غول رسانه‌های اجتماعی، توییتر، به یک پلت فرم دوستدار رمزنگاری است. همچنین به همین دلیل است که بایننس یک تیم کامل را به مراقبت از مشکلات فعلی ناشی از ربات‌های توییتر اختصاص خواهد داد.

این تیم به بسیاری از مسائل مربوط به ادغام رمزنگاری در پلت فرم رسانه های اجتماعی و بخشی از آن شامل مقابله با این ربات های اسپم می شود. ربات های رمزنگاری به ویژه در گذشته اخیر مسائل زیادی را مطرح کرده اند. این ربات‌ها نیز جعل هویت الون ماسک و چانگ‌پنگ ژائو، مدیرعامل حساب‌های بایننس هستند. این حساب‌ها دارای نشان‌های «چک آبی» بودند که قرار است یک حساب را تأیید و تأیید کنند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 + 13 =