همکاری رنو با سندباکس

همکاری رنو با سندباکس

همکاری رنو با سندباکس برای آوردن تجربیات خودرویی به متاورس

رنو، یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های خودروسازی در جهان، برای حضور در دنیای مجازی مجازی خود با The Sandbox قراردادی امضا کرده است. زیرمجموعه کره ای این سازمان با تثبیت حضور برند در فضا از طریق مجموعه ای از فعالیت های مرتبط با خودرو برای معرفی مشتریان مجازی به محصولات این شرکت، مسئولیت این امر را بر عهده خواهد داشت.

هدف این تجربه‌های خودرویی غنی‌سازی پلتفرم سندباکس است و به رنو اجازه می‌دهد تا به مخاطبان بیشتری دست یابد و پایگاه مشتریان بالقوه محصولات خود را گسترش دهد. سیندی لی، مدیر عامل The Sandbox Korea درباره این همکاری اظهار داشت:

«این مشارکت یک نمونه عالی از یک همکاری است. سندباکس می تواند بدون هیچ گونه مرز صنعتی توسعه یابد. ما می‌توانیم انواع جدیدی از تجربیات را معرفی کنیم که خودروها و دارایی‌های دیجیتال را در The Sandbox ترکیب می‌کنند.»

گستره مشارکت و ماهیت تجربیاتی که ایجاد خواهد کرد در آن زمان فاش نشد. رنو اکنون به جمع شرکت‌ها و افرادی می‌پیوندد که قبلاً در پلتفرم متاورس مبتنی بر اتریوم حضور دارند.

رنو اولین خودروساز نیست که قصد دارد محصولات را در متاور قرار دهد. در حقیقت ، متاور به یک مقصد محبوب برای این شرکت ها تبدیل شده است. فولکس واگن در ماه آوریل یک تبلیغات تبلیغاتی به نام “بازی روشن” ترتیب داد که در آن کاربران مجبور بودند NFT ها را در یک محیط متاور شکار کنند.

نیسان ، خودروساز ژاپنی ، از متاور برای کمک به راه اندازی یکی از آخرین اتومبیل های برقی خود یعنی ساکورا استفاده کرد. این شرکت دنیای مجازی را ایجاد کرده است که در آن مشتریان بالقوه می توانند ماشین را هدایت کنند و ویژگی های آن و فرم های آن را بررسی می کنند. به گفته نیسان ، این تجربه “فرصتی برای ارتباط با مخاطبان جدید مانند گذشته هرگز” فراهم کرد. علاوه بر این ، این شرکت اظهار داشت که “از آنچه بعدی است ، هیجان زده است و نوآوری رویکردهای دیجیتالی جدید برای محصولات ما را ادامه خواهد داد.”

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *