پایان فاز استخراج PoW اتریوم

پایان فاز استخراج PoW اتریوم

پایان فاز استخراج PoW اتریوم

از زمان شروع پروژه اتریوم، یکی از موارد اصلی انتقال مکانیسم اجماع به اثبات سهام بود. پس از هفت سال طولانی تحقیق و توسعه، مرحله ماینینگ اتریوم در 15 سپتامبر 2022 به پایان می رسد. پس از این تاریخ دیگر امکان استخراج اتر در شبکه اتریوم با استفاده از کارت های گرافیک (GPU) یا ASIC وجود نخواهد داشت.

در 11 آگوست 2022، توسعه‌دهندگان اتریوم طی جریان زنده تماس لایه اجماع به جامعه اطلاع دادند که ادغام به احتمال زیاد در تاریخ 15 تا 16 سپتامبر یا حوالی آن اتفاق می‌افتد. در نتیجه این انتقال، پس از پایان مرحله استخراج اثبات کار، استخر استخراج Ethermine Ethereum به حالت فقط برداشت تغییر خواهد کرد. یک تایمر شمارش معکوس دقیق در داشبورد ماینر در دسترس خواهد بود. می توانید تا زمانی که شمارش معکوس به صفر برسد، به استخراج اتر ادامه دهید.

این بدان معنی است که تمام سرورهای لایه اترمین خاموش می شوند و دیگر نمی توانید ماینر خود را به استخر اترمین اتریوم متصل کنید. برای دریافت پرداخت نهایی موجودی پرداخت نشده خود، می‌توانید یک پرداخت دستی را در صفحه داشبورد فردی خود فعال کنید. اگر موجودی پرداخت نشده شما از 0.005 ETH بیشتر شود، می توانید درخواست پرداخت دستی کنید. برای پرداخت های دستی، کارمزد تراکنش از موجودی پرداخت نشده شما کسر می شود.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × یک =