پرداخت های رمزنگاری شده در توییتر

ارز های دیجیتال در توییتر , ایلان ماسک توییتر

پرداخت های رمزنگاری شده در توییتر

پس از اینکه ایلان ماسک، مدیر عامل تسلا، تصمیم خود را برای تمدید قرارداد خرید توییتر خود اعلام کرد، بازار ارزهای دیجیتال با مفروضات و نظرات جدید در آتش است. با بازگشت این پیشنهاد، توییتر کریپتو مملو از احساسات و ایده‌هایی در مورد اینکه توییتر جدید تحت نظارت ایلان ماسک، رئیس تسلا چگونه باید باشد، است.

در این زمینه، گروه سرمایه گذاری کریپتو رند آنچه را که شرکت فعالانه انتظار دارد ماسک در صورت به نتیجه رسیدن معامله در آینده نزدیک، تغییر یا اصلاح کند را به اشتراک گذاشت.

گروه سرمایه گذاری کریپتو رند دیدگاه خود را درباره اینکه توییتر جدید تحت نظارت ماسک چگونه باید باشد را به اشتراک می گذارد.

گروه کریپتو رند در توییتر فهرستی از تغییرات جدیدی را که ممکن است رئیس تسلا در صورت نهایی شدن قرارداد خرید ماسک و توییتر در آینده نزدیک معرفی کند، به اشتراک گذاشت. به گفته این شرکت، ماسک همچنین می‌تواند پرداخت‌های رمزنگاری شده را در توییتر معرفی کند که ممکن است این بخش را به سطح جدیدی ارتقا دهد.

ایلان ماسک قبلاً تصمیم خود را برای ادغام پرداخت های Dogecoin در توییتر بلو اعلام کرده بود. این شرکت همچنین به اشتراک گذاشت که ماسک همچنین می‌تواند ساختار کلی سایت میکروبلاگینگ را آزمایش کند و ممکن است یک دکمه ویرایش را معرفی کند تا به کاربران اجازه دهد توییت‌های منتشر شده خود را ویرایش کنند.

قابل ذکر است، توییتر آبی در حال حاضر کاوش در راه های معرفی دکمه ویرایش را آغاز کرده است، که به نظر می رسد در حال حاضر در مرحله آزمایش اولیه است.

این شرکت همچنین به اشتراک گذاشت که چگونه ایلان ماسک همچنین می تواند برای از بین بردن ربات های رمزنگاری شایع کار کند. ماسک در حالی که در ماه آوریل در یک سخنرانی TED شرکت می‌کرد، به موضوع رو به رشد ربات‌های رمزپایه در توییتر اذعان کرد و تمایل خود را برای حذف ربات‌های کریپتو در توییتر ابراز کرد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه + 13 =