پروژه گالا (GALA)

پروژه گالا دارا صدهزاری

گالا پلتفرمی است که به ساختن بازی‌های مبتنی بر بلاکچین می‌پردازد.

Gala Games توسط Eric Schiermeyer در 21 ژوئیه 2019 تأسیس شد. هدف این بازی توسعه اکوسیستمی بازی‌های بلاک چین است که به بازیکنان این امکان را می‌دهد تا در سطح جهانی و در هر زمان اقلام بازی را معامله کنند و مالک شوند و کسب درآمد کنند. این پروژه می‌خواهد کنترل بازی‌ها و همچنین دارایی‌های درون بازی را در اختیار بازیکنان قرار دهد.

از زمانی که این پلتفرم برای اولین بار در سال مدل 2019 معرفی شد, به بیش از 1.3 میلیون کاربر فعال به صورت ماهانه افزایش یافته است و نزدیک به 26000 NFT در حال حاضر فروخته شده است که گران ترین قطعه با قیمت سه میلیون دلار است.

کاربران می‌توانند دارایی‌های Gala Games خود را بگیرند و آن‌ها را در DEX‌(صرافی های غیرمتمرکز)  محبوب مانند Uniswap معامله کنند.

GALA Coins  به عنوان ابزار اصلی و توکن های حاکمیتی برای بازی عمل می کند که دارای چندین کاربرد است. کاربران  این توکن ها را به عنوان پاداش دریافت می کنند و همچنین می توانند به عنوان یک ارز درون بازی برای خرید NFT و آیتم ها در فروشگاه گالا استفاده کنند. گالا را به عنوان دارایی نیز می‌توانند نگه‌داری یا ترید کنند.

یکی از اجزای اصلی استراتژی گالا, ایجاد یک بلاکچین سفارشی به نام GalaChain است. این بلاکچین نسل چهارم, از تمام قابلیت های DeFi از جمله ایجاد سهام و NFT پشتیبانی می کند. هدف این شبکه رهایی از ازدحام در شبکه اتریوم است. قابل ذکر است که گالا چین تراکنش های رایگان درون بازی را برای بازیکنان فراهم می کند. این استراتژی به بهبود تجربه بازی همه کاربران کمک خواهد کرد.

 توکن‌ها در حال حاضر بر روی شبکهERC-20  هستند, اما پس از تکمیل گالا چین به شبکه جدید منتقل شده و از مزایای تراکنش‌های رایگان برخوردار خواهند شد.

گالا فقط یک بازی نیست. این شبکه برای پشتیبانی از جدیدترین و فراگیرترین محیط های متاورس طراحی شده است. به این ترتیب, این شبکه به دنبال ارائه بازی‌های سرگرم‌کننده‌تر با فناوری بلاکچین است.

لازم به ذکر است که تا کنون گالا گیمز توانسته است تنها یک بازی به نام Town Star را به همراه مجموعه‌ای از  NFTو VOX  لانچ کند و در عین حال قصد دارد بازی‌های بیشتری را در آینده منتشر کند.

 دانلود تمام بازی های گالا 100 درصد رایگان بوده و از طریق یک برنامه غیر متمرکز (DApp) روی بلاکچین قابل دسترسی هستند. که در ادامه به معرفی آنها خواهیم پرداخت.

 

تاون استار (Town Star)

Town Star یک بازی شبیه ساز کشاورزی  است که در آن یک شهر گالا ایجاد می کنید, محصولات می‌کارید, ساختمان می سازید, آیتم ها را جمع آوری می کنید, اقلامی را برای کسب درآمد می فروشید و امتیاز  به دست می آورید. این بازی را می‌توانید در مرورگر دکستاپ بازی کنید.

برای شروع  این بازی باید به Town Star درGala Games  بروید و یک حساب کاربری ایجاد کنید. پس از آن, play  را فشار دهید.  به شما دو انتخاب داده می شود. مسابقه هفتگی و سرور رایگان.

 

پروژه گالا دارا صدهزاری

 

در حالت مسابقه, شرکت کنندگان در طول یک هفته به رقابت با یکدیگر می پردازند. مسابقه هفتگی هر سه شنبه ساعت 12 بعد از ظهر به وقت شرقی شروع می شود و یکشنبه در ساعت 12 صبح به وقت شرقی به پایان می رسد. 200 بازیکن برتری که بیشترین امتیاز را داشته باشند با توکن های گالا پاداش خواهند گرفت. نمودار زیر نتایج پاداش بازیکنان برتر را نشان می‌دهد. توجه داشته باشید که هر بار که رقابت هفتگی شروع می شود، پیشرفت شما در سرور هفتگی بازنشانی می شود.

 اگر فکر می‌کنید برای رقابت با کشاورزان سخت‌کوش آمادگی و توانایی کافی دارید, پیشنهاد می‌کنم به سرور هفتگی بروید.

پس از ورود به سرور,  باید یک مکان را انتخاب کنید و نام شهر خود را بنویسید. شما می توانید از میان دشت, صحرا ,جنگل انتخاب کنید که  هر کدام مزایا و معایب خاص خود را دارند.

 

پروژه گالا دارا صدهزاری

 

هدف این بازی رشد محصولات و منابعی است که باید بفروشید تا بتوانید امتیاز کسب کنید. پس از کاشت این محصولات، کشاورزان شما آنها را آبیاری می کنند تا رشد کنند. همچنین می توانید محصولات خود را در کنار یک برکه یا رودخانه قرار دهید تا دیگر نیازی به آبیاری نباشد. پس از اینکه محصولات خود را با موفقیت کشت کردید,اکنون می توانید با کلیک کردن بر روی انبار تجاری خود آنها را بفروشید و سپس محصولی را برای فروش انتخاب کنید. برای هر معامله ای که انجام می دهید, هزینه گاز و زمان تحویل مربوطه نیز برای محصولات وجود دارد.

پروژه گالا دارا صدهزاری

پس از اینکه محصول خود را با موفقیت فروختید, امتیاز کسب می کنید و مقداری که کسب می کنید رتبه شما را در رقابت هفتگی مشخص می کند. اگر بعد از پایان مسابقه موفق شوید یکی از بازیکنان برتر باشید, مقدار مشخصی پاداش دریافت خواهید کرد. اگرچه ممکن است آسان به نظر برسد, اما هنگام بازی کردن این بازی باید عوامل زیادی را در نظر بگیرید, مانند شناسایی مواردی که راحت‌تر به دست می‌آیند یا برای مثال وقتی آنها را می‌فروشید چند امتیاز کسب می‌کنید. شما همچنین برای تکمیل اهداف خود به منابع زیادی نیاز دارید .

چوب : شما به چوب نیاز دارید تا بتوانید ساختمان بسازید.

 چوب بر:  باید این شخص را برای جمع آوری چوب‌ها استخدام کنید.

 امکانات ذخیره سازی (سوله سیلو انبار) :  جایی است که محصولات و منابع جمع آوری شده خود را ذخیره می کنید.

 دستمزد:  برای پرداخت حقوق کارگران خود به پول یا بودجه نیاز دارید زیرا هر دقیقه حقوق می گیرند.

 گاز:  برای تحویل و فروش صنایع دستی به گاز نیاز دارید.

بدون موارد ذکر شده در بالا شما نمی توانید به طور موثر کشاورزی کنید و محصولات خود را به فروش برسانید. بنابراین شانس خود را برای برنده شدن در رقابت کاهش می دهید.

 

اکو اف ایمپایر ( امپراطور موج‌ها Echoes of Empire )  

یک بازی استراتژیک علمی-تخیلی حماسی 4 X است که غرق در رمز و راز ,دسیسه و هزار سال حکومت سلطنتی است. جناح‌هایی که در مقیاس کهکشانی با یکدیگر می‌جنگند. شما قهرمانان و شوالیه ها را برای ساخت, ارتقاء و مالکیت ناوگانی از کشتی های ستاره ای استخدام می‌کنید تا قلمرو با شکوه خود را بسازید. به گروه های عظیم ملحق شوید تا بر سر سیستم‌های ستاره‌ای مملو از منابع بجنگید یا ماین کنید. هنگامی که خزانه شما مملو از ثروت و منابع شد تمام جنبه های ایستگاه فرماندهی خود را تشکیل دهید و به آنها مسلط شوید. فرماندهی شما جایی که می توانید کشتی های جنگی را ارتقا دهید, سلاح های جدید بسازید و ناوگان خود را تعمیر و بازسازی کنید. مالکیت بازیکن بر دارایی‌های درون بازی یک مکانیک اصلی است و شما این توانایی را خواهید داشت که بخش‌های اصلی سیستم کهکشانی و منابع همراه آن  را در اختیار داشته باشید.

 

پروژه گالا دارا صدهزاری

میرانداس (Mirandus)

میرانداس یک بازی RPG فانتزی حماسی است و در دنیایی عظیم توسط پنج بازیکن-پادشاه اداره می شود. بازیکنان آزادی انتخاب مطلق دارند. آنها می توانند به تنهایی راهی بیابان شوند تا شانس خود را در برابر هیولاهای جنگل و سیاه چال ها امتحان کنند. یا به یکی از پادشاهان ملحق شوند تا به عنوان یک شوالیه در دربارشان خدمت کنند. یا یه پادشاهی راه اندازی کنند.

در یکی از پنج شهر بزرگ یک  قلمرو خریداری کنید. مالکیت بازیکن بر دارایی‌های درون بازی یک مکانیک مرکزی است و بازیکنان می‌توانند اسناد زمین را نگه دارند که به آنها اجازه می‌دهد هر چه که می‌خواهند راه‌اندازی کنند. در میرانداس, شما تصمیم می گیرید که چه کسی باشید.

Mirandus VOXاخیرا مجموعه ای از NFT های کمیاب را به بازار عرضه کرده است که تنها در یک روز (6 دسامبر 2021) فروخته شد. انتشار آنها به نشان دادن پتانسیل NFT ها در شبکه Gala Games کمک کرد. 

 

پروژه گالا دارا صدهزاری

اسپایدر تانک (Spider Tanks)

اسپایدر تانک یک PVP Brawler است که توسط GAMEDIA در هلند طراحی و توسعه یافته است. بازیکنان بین تعدادی از تانک‌ها و سلاح‌های موجود در گاراژ یکی را انتخاب می‌کنند. سپس در یکی از نقشه‌ها به مبارزه می‌پردازند.  بازی Spider Tanks رایگان است اما مکانیک‌های مختلف بازی برای کسب درآمد را نیز در بر می‌گیرد که حول محور رقابت مبتنی بر مهارت, جمع‌آوری منابع و چرخه ارتقاء  بازیکن است.

چه بخواهید با گروه کوچکی از دوستان صمیمی خود بازی کنید یا مهارت خود را در رقابت های بزرگ آزمایش کنید, Spider Tanks یک بازی جهانی برای کسب درآمد همراه با هیجان برای شما خواهد بود.

سلاح‌ها, تانک‌ها و سایر اقلام را در فروشگاه Spider Tanks ب خریداری کنید. در سال 2022 این بازی توزیع می‌شود.

 

پروژه گالا دارا صدهزاری

فورتیفاید (Fortified)

یک بازی دفاعی برج PvP است که در یک دنیای فانتزی تاریک اتفاق می‌افتد که در آن بازیکنان با یکدیگر رقابت می‌کنند تا  به روستاها حمله کنند و یا  از دهکده خود دفاع کنند. همانطور که دهکده خود را می‌سازید و رشد می‌دهید, باید انواع ساختارهای دفاعی مانند برج‌های توپ, برج‌های تیر و ساختمان‌های جادویی قدرتمند را بسازید و به صورت استراتژیک قرار دهید. همه برای محافظت از شما در برابر تهاجم طراحی شده‌اند. سربازان و قهرمانانی را برای تشکیل ارتش و حمله به روستاهای دیگر برای غارت منابع گرانبها  و یا محافظت آموزش دهید. این بازی در سال 2022 توزیع می‌شود.

 

پروژه گالا دارا صدهزاریمیراث (Legacy) 

یک بازی در مورد رشد و توسعه کسب و کار شما از طریق قدرت خلاقیت است. محصولات خود را طراحی و تولید کنید ,در بازار بفروشید و سود کنید! تمام جنبه های شهر خود را مدیریت کنید, از محصولاتتان گرفته تا ساختمان‌هایتان.

 

پروژه گالا دارا صدهزاریThe Walking Dead

یک بازی چند نفره است که در دنیای خائنانه The Walking Dead AMC اتفاق می افتد. در این بازی هر کاری لازم است انجام دهید تا زنده بمانید. به دنبال منابع باشید و خانه جدید خود را بسازید. با متحدان تیم شوید و با دشمنان رقابت کنید و همیشه مراقب زامبی ها باشید.

در ویدئو زیر تریلر بازی را مشاهده می‌کنید.

 

آکادمی دارا صدهزاری در ادامه مقالات آموزش متاورس به سایر بازی های پولساز متاورسی خواهد پرداخت.

شما تجربه کدام بازی دارید؟

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × چهار =