پس از لیست کردن شیبا اینو، رابینهود اکنون Ziglu را خریداری کرد

پس از لیست کردن شیبا اینو، رابینهود اکنون Ziglu را خریداری کرد دارا صدهزاری

Robinhood، یک اپلیکیشن محبوب معاملات سهام و ارز دیجیتال، با خرید شرکت رمزنگاری Ziglu که مقر آن در لندن است، موافقت کرده است.  این خرید در حالی صورت می‌گیرد که Robinhood انگشتان پاهای خود را بیشتر در آب‌های ارزهای دیجیتال در میان علاقه رو به رشد فرو می‌برد.

 Robinhood شرکت کریپتو تحت نظارت بریتانیا را خریداری می کند

 رابین‌هود از زمان شیوع بیماری همه‌گیر کووید-19 در مارس 2020 به عنوان راهی برای سرمایه‌گذاران آمریکایی پدیدار شد. با این حال، رابین‌هود تلاش کرده است تا در بریتانیا به عنوان بخشی از تلاش‌های توسعه جهانی خود راه‌اندازی کند، بی‌نتیجه.  شرکت مستقر در منلو پارک در کالیفرنیا در سال 2020 در پی فشار قانونگذاران ایالات متحده، عرضه برنامه تجارت سهام بدون کارمزد خود را در بریتانیا به طور نامحدود متوقف کرد.

 به نظر می رسد رابینهود با خرید Ziglu، تلاش دیگری برای گسترش فراتر از ایالات متحده انجام می دهد.  ولادیمیر تنف، یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل شرکت Robinhood، روز سه شنبه در یک پست وبلاگی اظهار داشت: «تیم تأثیرگذار Ziglu از خدمات مالی با تجربه و کارشناسان ارزهای دیجیتال به ما کمک می کند تا تلاش های توسعه جهانی خود را تسریع کنیم.

 در انتظار تایید نظارتی، شرایط مالی این قرارداد فاش نشده است.  با این وجود، با این خرید، رابینهود اکنون صاحب مفتخر یکی از معدود شرکت‌های ارزهای دیجیتال است که توسط اداره رفتار مالی (FCA) مجاز به فعالیت در بریتانیا است.

 Ziglu در سال 2020 مجوز پول الکترونیکی بریتانیا را دریافت کرد. فین‌تک کریپتو اجازه داد و ستد 11 دارایی رمزنگاری را می‌دهد و همچنین سود سپرده‌های رمزنگاری مشتریان بریتانیایی خود را ارائه می‌دهد.

 خریدی برای ایجاد جایگاه رابینهود در صنعت کریپتو

 پس از تغییر نحوه معامله سرمایه گذاران با سهام، Robinhood چشم به گسترش به بقیه صنعت مالی داشته است.  بدیهی است که کریپتو یکی از بخش هایی است که شرکت به آن توجه دارد.

 همین هفته گذشته، Robinhood پشتیبانی از چندین ارز دیجیتال، از جمله دومین میم کوین بزرگ بازار Shiba Inu (SHIB) را اضافه کرد.

 در طول کنفرانس بیت کوین 2022 میامی، رابینهود برنامه هایی را برای اضافه کردن شبکه لایتنینگ به پلتفرم خود برای تسهیل تراکنش های سریع تر بیت کوین به اشتراک گذاشت.  این شرکت همچنین فهرست انتظاری متشکل از 2 میلیون کاربر دارد که خواهان دسترسی به ویژگی سپرده گذاری و برداشت رمزنگاری پلتفرم هستند.

 همانطور که برای Ziglu، Robinhood قصد دارد آن را به طور کامل در درازمدت ادغام کند زیرا به گسترش خود فراتر از بریتانیا به اروپا ادامه می دهد.  کافی است که بگوییم، خرید Ziglu می تواند به رابینهود جای پایی در صنعت کریپتو بدهد و به آن این توانایی را بدهد که به سرعت دامنه خود را در این صنعت رو به رشد گسترش دهد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 − چهار =