پشتیبانی باز پرداخت بایننس پی از شیبا

پشتیبانی باز پرداخت بایننس پی از شیبا

کاربران بایننس پی شیبا اینو اکنون می توانند بازپرداخت و پاداش دریافت کنند

دارندگان شیبا اینو و دارندگان سایر ارزهای دیجیتالی که توسط BinancePay پشتیبانی می‌شوند، اکنون می‌توانند در بازه زمانی محدودی از جوایز بهره ‌مند شوند. از ۵ تا ۸ سپتامبر، کاربران شیبا اینو می‌توانند در بازی Token Pop بایننس پی شرکت کنند و جوایزی کسب کنند. بر اساس این اعلامیه، بایننس پی دور بعدی بازی‌ های پاپ رمزی را راه‌اندازی کرده است که در آن شرکت‌ کنندگان واجد شرایط این شانس را دارند که تا 1000 دلار کوپن‌های برگشت نقدی، کوپن ارتقاء VIP یا کوپن صندوق آزمایشی پس‌انداز دریافت کنند.

Binance Pay به کاربران این امکان را می‌دهد که رمزارز را برای خرید از تاجران پشتیبانی شده خرج کنند. طبق گزارشات بدست آمده، بایننس افزودن شیبا اینو (SHIB) را به عنوان وسیله ای برای پرداخت با Binance Card اعلام کرد، بنابراین به کاربران اجازه می دهد از دارایی های خود برای خرید و پرداخت صورتحساب در بیش از 90 میلیون بازرگان Mastercard در سراسر جهان استفاده کنند.

امروز یک کمپین تبلیغاتی با جوایز زمان محدود برای کاربران شیبا اینو اعلام کرد در ماه جولای، Shopping.io، که به مشتریان اجازه می‌دهد از آمازون، eBay، والمارت و سایر خرده ‌فروشان بزرگ با کمک بیش از 200 ارز رمزنگاری شده سفارش دهند،

بر اساس داده ‌های بدست آمده، نهنگ ‌های شیبا اینو یا دارندگان بزرگ در حال حرکت هستند، زیرا تراکنش‌های بزرگ طی روز گذشته 183 درصد افزایش یافته است. یک تراکنش اغلب بیش از 100000 دلار است و جهش های بزرگ تراکنش ها گاهی با افزایش فعالیت نهنگ ها همراه است که در حال خرید یا فروش هستند.

صرافی Bluebit که اخیراً BONE را فهرست کرده است، فهرست LEASH خود را اعلام کرده است، بنابراین تبدیل به یکی از صرافی هایی می شود که Shiba Inu trifecta کامل را فهرست می کند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *