binance vip platform

صرافی کریپتو بایننس پلتفرم جدیدی را برای سرمایه گذاران VIP و نهادی راه اندازی کرده است.  برنامه VIP به کاربران بایننس این امکان را می‌دهد تا با افزایش حجم معاملاتشان از سطوح VIP، «با تخفیف‌ها و امتیازات VIP بیشتری پاداش بگیرند».

 بایننس نهادی راه اندازی شد

 صرافی جهانی ارزهای دیجیتال بایننس روز پنجشنبه از راه اندازی “Binance Institutional”، یک پلتفرم جدید برای سرمایه گذاران VIP و نهادی ارزهای دیجیتال خبر داد.  به گفته صرافی، این یکی از تلاش‌های بایننس برای ارتقای خدمات و پیشنهادات سازمانی است.

 وب سایت آن توضیح می دهد که خدمات موسسه بایننس برای همه نوع موسسات طراحی شده است.  آنها شامل مدیران دارایی، کارگزاران، صندوق های تامینی، دفاتر خانوادگی، شرکت های تجاری اختصاصی، ارائه دهندگان نقدینگی، افراد با ارزش خالص بالا و شرکت های معدنی هستند.

 پلتفرم جدید تعدادی خدمات از جمله دسترسی مستقیم به نقدینگی فرابورس، مدیریت دارایی، نگهبانی و کارگزاری را ارائه می دهد.

 مدیر عامل Binance Changpeng Zhao (CZ) اظهار داشت:

 خدمات کارگزاری به خوبی به صنعت ما کمک می کند تا برخی از شکاف ها را بین بازارهای مالی ارز دیجیتال و سنتی پر کند و رشد دارایی های دیجیتال را ادامه دهد.

 بایننس توضیح داد که برنامه VIP به کاربران این امکان را می دهد که «با تخفیف و امتیازات VIP بیشتر پاداش بگیرند»، زیرا حجم معاملات آنها از سطوح VIP بالاتر می رود.  امتیازات VIP شامل تخفیف در هزینه و محدودیت برداشت 24 ساعته بالاتر است.

 این صرافی نه سطح VIP را ارائه می دهد.  یک VIP باید حجم تجارت 30 روزه حداقل 1 میلیون دلار و موجودی حداقل 25 BNB داشته باشد.  سطح نهم VIP دارای حجم تجارت 30 روزه حداقل 5 میلیارد پوند و تراز BNB حداقل 5500 است.

 در همین حال، گزارش شده است که کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) در حال بررسی توکن BNB بایننس است و ادعا می کند که ممکن است یک اوراق بهادار ثبت نشده باشد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *