پلتفرم رابین‌هود چین‌لینک را در لیست معاملاتی خود قرار داد

Chainlinkدر اپلیکیشن محبوب معاملات سهام Robinhood فهرست شده است.  شرکت سهامی عام حتی پس از اینکه سکه در وب سایت خود ظاهر شد، رسماً این فهرست را تأیید کرد.

 بر اساس اطلاعات ارائه شده توسط CoinMarketCap، قیمت توکن LINK در پاسخ به لیست، بیش از 4 درصد افزایش یافته است.  این توکن بیست و دوم از نظر ارزش بازار است.

 همانطور که گزارش شده است، Robinhood پشتیبانی از Shiba Inu (SHIB)، Solana (SOL)، Polygon (MATIC) و Compound (COMP) را اضافه کرده است.  پیش از آن، مدیران کلیدی شرکت، سیاست محافظه‌کارانه فهرست‌بندی اپلیکیشن معاملاتی را تبلیغ می‌کردند.

 میم کوین Dogecoin از سال 2018 همراه با بیت کوین، اتریوم و چندین آلتکوین اصلی دیگر بر روی این پلتفرم در دسترس قرار گرفت.

 روز دوشنبه، بلومبرگ گزارش داد که غول ارزهای دیجیتال FTX در حال بررسی خرید Robinhood است.  با این حال، صرافی که توسط میلیاردر Sam Bankman-Fried اداره می شود، به سرعت این شایعات را تکذیب کرد.در ماه مه، Bankman-Fried 7.6 درصد از سهام این شرکت را افشا کرد که باعث شد سهام شرکت در یک روز بیش از 40 درصد افزایش یابد.

 Robinhood همچنین از راه‌اندازی کیف پول رمزنگاری غیرقانونی خود خبر داد که به کاربران امکان می‌دهد خودشان ارزهای دیجیتال خود را مدیریت کنند.

 سهام Robinhood از ابتدای سال به دلیل کاهش رشد کاربران ناشی از رکود بازار، بیش از 50 درصد کاهش یافته است.  پس از اینکه FTX شایعه خرید قرارداد را تکذیب کرد، سهام آن دوباره در معاملات قبل از بازار کاهش یافت.

 طبق گزارشی که کمیته خدمات مالی مجلس نمایندگان در اوایل این هفته منتشر کرد، این شرکت در حماسه GameStop در اوایل سال 2021 در آستانه سقوط بود.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *