پیش‌بینی اتریوم ۳۵,۰۰۰ دلاری توسط غول بانکداری استاندارد چارتد دارا صدهزاری

به گزارش بیزینس اینسایدر، جفری کندریک، رئیس تحقیقات کریپتو در غول بانکی بریتانیایی استاندارد چارترد، می‌گوید که قیمت اتریوم همچنان می‌تواند در بلندمدت به هدف 35000 دلاری برسد.

 بانک سرمایه گذاری پیشرو بریتانیا برای اولین بار در سپتامبر گذشته هدف بسیار خوش بینانه را اعلام کرد.  در آن زمان، بازار ارزهای دیجیتال پس از یک اصلاح جزئی در حال آماده شدن برای شروع یک رشد بزرگ دیگر بود.

 در ماه سپتامبر، کندریک اظهار داشت که بیت کوین در اوایل سال 2022 در حدود 100000 دلار به اوج خود می رسد.  در زمان انتشار، بزرگترین ارز رمزنگاری شده اندکی زیر سطح 39000 دلار معامله می شود و همراه با سهام ایالات متحده ضعیف عمل می کند.

  محقق اصلی ارزهای دیجیتال استاندارد چارترد به این واقعیت اشاره می‌کند که علیرغم فروش، پول سازمانی همچنان به ارزهای دیجیتال سرازیر می‌شود.

 کندریک می گوید که قیمت اتر احتمالاً از تغییر آینده به اثبات سهام سود خواهد برد.  همانطور که گزارش شده است، انتظار می رود که ارتقاء شبکه مورد انتظار در اواخر سال جاری پس از یک سری تاخیر انجام شود.

 این تحلیلگر همچنین Avalanche و Polkadot را به عنوان برترین رقبای اتریوم معرفی کرده است و سولانا را نادیده می گیرد.

 جولای گذشته، یکی از واحدهای Standard Chartered برنامه خود را برای ایجاد یک کارگزاری ارزهای دیجیتال به منظور سرمایه گذاری بر تقاضای سازمانی رو به رشد برای ارزهای دیجیتال اعلام کرد.

 در ماه اکتبر، مدیر عامل استاندارد چارترد، بیل وینترز، گفت که کریپتو برای ماندن اینجاست.  او گفت که به دلیل اینکه بانک‌های مرکزی سیاست‌های پولی خود را آزمایش می‌کنند، سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال غیرفیات برای مردم «کاملاً معقول» است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *