چارلز هاسکینسون: از رشد صنعت NFTها شگفت‌زده شده‌ام

چارلز هاسکینسون: از رشد صنعت NFTها شگفت‌زده شده‌ام

خالق blockchain Cardano (ADA) در حال به اشتراک گذاشتن افکار خود در مورد تاریخچه کوتاه نشانه های غیرقانونی (NFT) است.

در یک فضای توییتر جدید که وی میزبان آن بود ، چارلز هوسکینسون شنوندگان را از طریق لیستی از موارد استفاده احتمالی که NFT ها می توانند با پیشرفت این بخش انجام دهند ، می گیرد.

“NFT ها برای هر چیزی که شما مجموعه ای از آن را داشته باشید مفید هستند یا به چیزی فراتر از یک استاندارد متصل می شوند. بنابراین ، به عنوان مثال ، یک عمل از زمین. حقوق معدنی حقوق آب هرگونه مفهوم حقوق مالکیت. در فضای GameFI [بازی و غیرمتمرکز مالی] ، هرگونه مفهومی از شخصیت شما در طول بازی پیشرفت می کند. فعالیت های شما در آن بازی. قدرتهای ویژه ای که جمع می کنید ، تمام پاداش هایی که جمع می کنید – همه این چیزها می توانند و باید در برخی از آنها نشانه گذاری شوند.

آنها همچنین می توانند نمایانگر تجربیات باشند. آنها می توانند دستاوردهایی مانند دیپلم را نشان دهند. اعتبارنامه بدیهی است ، اگر به دانشکده پزشکی رفتید و فارغ التحصیل هستید ، این مخصوص شما است. این قارچ نیست – خاص است. NFTS ، به عنوان یک قالب ، فکر می کنم در هر یک از این مناطق مفید است. بنابراین در واقع یک فضای بزرگتر از دنیای قارچ است. و می توانید آنها را اوراق بهادار کنید. شما می توانید هر چیزی را که یک NFT است ، بگیرید و آن را به چیزی که با جریان درآمد مرتبط است تبدیل کنید. “

Hoskinson سپس علاقه خود را به فضا و چگونگی برنامه ریزی او و اکوسیستم Cardano برای درگیر شدن توضیح می دهد.

“کاری که من می خواهم انجام دهم این است که فقط با سطح بالا درگیر شوید ، می دانید ، متاور ، GameFi و چیزی که مربوط به کلکسیون ها است و سپس تماشا می کنم که چگونه این چیزها تکامل می یابد. و سپس من نگران چیزهایی مانند حاکمیت ، قابلیت همکاری و این نوع کارها و نوع اجازه دادن به افراد تجاری روشهای مختلفی برای کسب درآمد خواهم بود.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *