چین لینک امکان سهام‌گذاری را راه‌اندازی کرد

چین لینک امکان سهام‌گذاری را راه‌اندازی کرد

چین لینک امکان سهام‌گذاری را راه‌اندازی کرد

استیکرها با مشارکت در یک سیستم هشدار غیرمتمرکز که شبکه را در زمانی که فیدها الزامات عملکردی را برآورده نمی‌کنند، علامت‌گذاری می‌کنند، توکن‌های LINK کسب خواهند کرد.

شبکه اوراکل بلاک چین، چین لینک ، ویژگی staking خود را برای کمک به افزایش امنیت اقتصادی خدمات اوراکل این پلتفرم راه اندازی کرده است.

چین لینک در اطلاعیه‌ای که برای Cointelegraph ارسال شد، گفت که ویژگی جدید سهام بخشی جدایی‌ناپذیر از تلاش‌های Chainlink Economics 2.0 است که بر امنیت و رشد پایدار تمرکز دارد.

با مکانیسم سهام‌داری که به تازگی راه‌اندازی شده است، دارندگان توکن‌های چین لینک راه دیگری برای کسب درآمد دارند و در عین حال به افزایش امنیت پلتفرم اوراکل کمک می‌کنند. Chainlink Staking در ابتدا به‌عنوان نسخه بتای نسخه 1.1 راه‌اندازی شد، شامل یک استخر است که هدف آن ایمن کردن فید داده ETH/USD در شبکه اصلی اتریوم است. این به سهامداران اجازه می دهد تا با شرکت در یک سیستم هشدار غیرمتمرکز، برای حمایت از عملکرد فید جوایزی کسب کنند. هنگامی که تغذیه داده با الزامات عملکرد مطابقت ندارد، سیستم شبکه را علامت گذاری می کند.

سرگئی نظروف، یکی از بنیانگذاران چین لینک ، گفت که این راه اندازی پایه و اساس Chainlink Economics 2.0 است و در نهایت بهبود خواهد یافت. او گفت: با ادامه گسترش شبکه، Chainlink Staking به تکامل و ارائه امنیت پیشرفته در سراسر اکوسیستم ما و در سراسر Web3 ادامه خواهد داد.

طبق گفته تیم چین لینک ، از آنجایی که این پلتفرم به طور مداوم خدمات اوراکل جدید را در سراسر بلاک چین های مختلف منتشر می کند، امنیت شبکه باید با ارزش فزاینده ایمن شده در برنامه های کاربردی که توسط چین لینک تامین می شود، مطابقت داشته باشد. نظروف توضیح داد که:

شبکه چین لینک با موفقیت برای پشتیبانی از بخش قابل توجه و رو به رشد DeFi و بسیاری دیگر از قراردادهای هوشمند جدید عمودی مقیاس بندی شده است، و بیش از 6.6 تریلیون دلار ارزش تراکنش را در سال جاری ایجاد کرده است.
در 29 نوامبر، توکن LINK قبل از راه اندازی ویژگی staking افزایش یافت، که نشان می دهد معامله گران پیش بینی می کنند که راه اندازی staking تقاضا برای توکن های LINK و خدمات اوراکل پلتفرم را افزایش دهد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − 4 =