کاربران می‌توانند استیبل کوین USDC را از اتریوم به کاردانو منتقل کنند


سرمایه گذاران و کاربرانی که می خواهند USDC خود را از بلاک چین اتریوم به کاردانو متصل کنند، اکنون می توانند از طریق Milkomeda این کار را انجام دهند.  کاربر USDC مبتنی بر اتریوم را به Milkomeda متصل می کند و سپس آن را به عنوان یک دارایی بومی Cardano به Cardano منتقل می کند.

 برای انجام یک مبادله، کاربران به حداقل 4 توکن milkAda در کیف پول خود نیاز دارند که مورد نیاز Milkomeda و Iagon Token Bridge است.  اگر کاربر به اندازه کافی یا هیچ توکن milkAda در کیف پول نداشته باشد، می تواند ADA را از هر کیف پول Cardano به کیف پول EVM منتقل کند و توکن های خود را دریافت کند.

پس از به دست آوردن توکن های لازم، کاربران باید به صفحه بریج رفته و کیف پول کاردانو خود را با کیف پول های Nami یا Flint متصل کنند.  سپس، کاربران باید Milkomeda C1 را انتخاب کنند و سپس ADA خود را به آدرس ارائه شده ارسال کنند.

 پل توکن Iagon در حال حاضر در نسخه آزمایشی بتا قرار دارد، اما هدف خود را برای تبدیل توکن‌هایی که برای باز کردن و بسته‌بندی توکن‌های IAG در بلاک چین‌های اتریوم و کاردانو طراحی شده‌اند، محقق کرده است.  این راه حل اجازه می دهد تا توکن های ERC-20 IAG را با توکن های بومی از بلاک چین کاردانو در هر دو جهت مبادله کنید.  راه حل توسط زنجیره جانبی Milkomeda تامین می شود.

لایه 2 EVM استقرار برنامه غیرمتمرکز مبتنی بر اتریوم را در Cardano فعال می کند.  بعداً، کاربران انتظار دارند که مبدل ADA-AGIX منتشر شود و توکن بومی singularityNET AGIX را قادر می‌سازد تا قابلیت همکاری با ADA را فراهم کند.

 متأسفانه، فرآیند توسعه فعال در اکوسیستم، عملکرد مثبت بازار را تضمین نمی کند، زیرا ADA همچنان ارزش خود را از دست می دهد.  از ابتدای ماه می، ADA 41 درصد از قیمت خود را از دست داده است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار + 15 =