کاردانو، کاردانو و کاردانو دارا صدهزاری

کاردانو (ADA)، نهمین دارایی بزرگ ارزهای دیجیتال از نظر ارزش بازار، پس از بسته شدن کندل ماه گذشته بر روی سطح حمایت نازک 0.8 دلار، دو ماه پس از سقوط قیمت به زیر سطح حمایت 1 دلار، همچنان در رکود گیر کرده است.

 به طور کلی، ADA بیش از 74٪ از زمان رسیدن به بالاترین قیمت 3 دلاری در اوایل سپتامبر 2021 و بیش از 25٪ در 30 روز گذشته سقوط کرده است و آن را به یکی از بزرگترین بازندگان این چرخه تبدیل کرده است.  در زمان نگارش، این ارز دیجیتال با قیمت 0.83 دلار معامله می‌شود، در داخل یک ساختار مگافون که نشان می‌دهد قیمت در آستانه جهش از پایین‌ترین سطح فعلی خود است.

 با این حال، به‌نظر می‌رسد که نهنگ‌های ADA با وجود ضربه زدن در دو یا چند سه ماهه اخیر فرصت‌های متعددی را برای خرید این ارز دیجیتال به دست آورده‌اند.  بر اساس داده‌های شرکت تحلیل زنجیره‌ای Santiment، آدرس‌های نهنگ‌هایی که دارای 1 تا 10 میلیون ADA هستند، در 5 هفته گذشته چمدان‌های خود را جمع‌آوری کرده‌اند و از کاهش قیمت‌ها از جمله پایین‌ترین قیمت فوریه استفاده کرده‌اند.

 در زمینه، نهنگ‌های ADA در آن دسته پس از 7 ماه تخلیه، 196 میلیون ADA دیگر اضافه کردند، در حالی که تنها 1.7 میلیون ADA به فروش رساندند.

    علاوه بر این، معیار عرضه غیرفعال ADA تا پایان آوریل نسبتاً غیرفعال ماند و نشان می‌دهد که دارندگان بلندمدت دارایی‌های خود را با قیمت‌های پایین تخلیه نمی‌کنند و احتمالا منتظر تغییر قیمت هستند.  این امر پس از ارزیابی دقیق حساب‌های بین 100 هزار تا 1 میلیون سکه نشان داد که توزیع عرضه آنها در ماه آوریل کاهش یافته است.

 از نظر فنی، قیمت ADA در منطقه ای که بیش از حد فروش رفته است در حال چرخش است که نشان دهنده یک چرخش احتمالی است.  در 30 آوریل، RSI برای مدت کوتاهی به زیر 30 سقوط کرد در حالی که نوسانگر استوکاستیک به زیر 25 رسید. این هفته، معامله گران همچنان مراقب این دو اندیکاتور هستند زیرا تلاش می کنند به بالاتر از سطوح گفته شده صعود کنند که نشان می دهد یک صعود ممکن است در گوشه و کنار باشد.

 گفته می‌شود، اگرچه بیشتر فاندامنتال‌ها با احتمال چرخش قیمت همسو هستند، اما این پیشنهادی نیست که قیمت می‌تواند افزایش یابد.  با در نظر گرفتن شاخص‌های مختلف اقتصاد کلان از جمله نگرانی‌های فزاینده در مورد افزایش نرخ بهره آتی توسط فدرال رزرو، خرس‌های ADA می‌توانند عضلات خود را بیشتر منعطف کنند، به خصوص اگر سکه‌های بزرگتر از جمله بیت کوین بازدهی داشته باشند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *