کاردانو یا ریپل

کاردانو از ریپل پیشی میگیرد

با افزایش 30 درصدی حجم معاملات کاردانو (Cardano) در بازار ارز های دیجیتال از ریپل (XRP) پیشی گرفت.

طبق داده‌ های کوین مارکت کپ، کاردانو (ADA) در حال حاضر از نظر ارزش بازار از ریپل پیشی گرفته است. با ارزش بازار فعلی 17.22 میلیارد دلار، کاردانو اکنون به عنوان هفتمین ارز دیجیتال بزرگ، بالاتر از ارزش بازار ریپل 16.4 میلیارد دلاری قرار دارد. کاردانو به دنبال اخبار مثبت در رابطه با به‌ روزرسانی‌های Vasil، فهرست ‌های مبادلات و احساسات مثبت سرمایه ‌گذاران همچنان مورد توجه قرار می‌گیرد.

در زمان انتشار، کاردانو از 10 ارز دیجیتال برتر در سود 24 ساعته عملکرد بهتری داشت. سود معاملاتی این دارایی نیز با افزایش 30 درصدی حجم معاملات، با معامله 1.8 میلیارد (1،891،419،122) ADA  در 24 ساعت گذشته، برجسته شده است.

دارایی بومی کاردانو، ADA، در حال حاضر با 6.84 درصد افزایش در 0.50 دلار معامله می شود. ADA همچنان با افزایش 12.39 درصدی، بالاترین سود هفته را حفظ کرده است. روز جمعه، توسعه ‌دهنده کاردانو، Input Output، تاریخ مورد انتظار برای به ‌روزرسانی Vasil را 22 سپتامبر اعلام کرد. چارلز هاسکینسون، خالق Cardano نیز این تاریخ را تأیید کرد که باعث هیجان در جامعه شد.

یکی دیگر از نکات برجسته هفته گذشته، لیست رابینهود توسط کاردانو است. روز پنجشنبه، اپلیکیشن کارگزاری سهام Robinhood از ADA حمایت کرد. در همان هفته، Input Output همکاری خود را در زمینه تحقیقات بلاک چین با تأمین مالی یک «مرکز تحقیقات بلاک چین» جدید 4.5 میلیون دلاری در دانشگاه استنفورد، یکی از مراکز برتر تحقیقات و آموزش عالی در جهان، اعلام کرد.

کاردانو ADA بالاتر رفت و در 4 سپتامبر به بالاترین حد 0.51 دلار رسید، زیرا جامعه خبر عرضه قریب الوقوع Vasil را هضم کرد، که پیش بینی می شود بهبود هایی را در کاردانو و قرارداد Plutus آن به همراه داشته باشد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *