کاردانو از ریپل پیشی گرفت

کاردانو از ریپل پیشی گرفت

کاردانو از ریپل پیشی گرفت

ADA اخیراً در حال افزایش است زیرا در لیست بزرگترین ارز های رمزپایه بالاتر می رود. این دارایی موقعیت خود را به عنوان هفتمین دارایی دیجیتال بزرگ از دست داد، زمانی که ارزش BUSD از ارزش بازار خود گذشت. این زمانی رخ داد که بازار ها شاهد افت ناگهانی بودند که بر قیمت ADA تأثیر گذاشت.

با این وجود، ADA پس از افزایش قیمت، با رشد بازارها، جایگاه هفتم خود را پس گرفت. این دارایی به همین جا متوقف نشده است، زیرا اکنون XRP را تغییر داده و به ششمین ارز دیجیتال بزرگ تبدیل شده است. این در حالی است که قیمت دارایی از منطقه مقاومت 0.55 دلار عبور کرد.

ارزش بازار کاردانو (ADA) در روز شنبه به 19.1 میلیارد دلار رسید. این بالاترین ارزشی است که ارزش دارایی در دو ماه گذشته به آن رسیده است. آخرین مورد 11 ژوئن بود، زمانی که ارزش آن با بازار های رکود کاهش یافت. ارزش بازار این دارایی تاکنون از مرز 19 میلیارد دلار عبور نکرده بود.

این نقطه عطف باعث شده است که ADA از نظر ارزش بازار XRP را که ارزش آن 18.68 میلیارد دلار بود در برترین های بازار ارز دیجیتال رد کند . ارزش بازار ADA از آن زمان به بعد اندکی به زیر 19 میلیارد دلار کاهش یافته است، اما این دارایی رتبه ششم را حفظ کرده است.

این دارایی به دلیل تلاش برای شکستن مقاومت 0.50 دلاری از اواسط ژوئن تا اوایل ژوئیه، چندین بار رد شد. چندین گردهمایی امدادی باعث افزایش ارزش دارایی شد، اما هر تلاش با مخالفت هایی در سطح 0.50 دلار مواجه شد. تا اواخر جولای بود که ADA به راحتی بالاتر از قیمت نیم دلار معامله شد.

ADA در حال حاضر با 0.557 دلار معامله می شود. اگر بیشتر به سمت بالا برود، ارزش ADA می تواند بالاتر از مقاومت 0.65 دلار حرکت کند زیرا دارایی تا حدی موقعیت خود را بالاتر از این سطح مستحکم کرده است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 + هفت =