کاردانو استیبل کوین الگوریتمی جدیدی را در سال 2023 راه اندازی می کند

استیبل کوین جدید کاردانو

کاردانو استیبل کوین الگوریتمی جدیدی را در سال 2023 راه اندازی می کند

پلتفرم بلاک چین اثبات سهام، Cardano، با COTI، یک پروتکل لایه 1 مبتنی بر DAG، برای راه‌اندازی چیزی که از آن به عنوان یک استیبل کوین الگوریتمی بیش از حد وثیقه نامیده می‌شود، شریک شده است. این پروژه در اطلاعیه ای که در اختیار کوین تلگراف قرار گرفت، گفت که استیبل کوین توسط وثیقه اضافی به شکل ارز دیجیتال ذخیره شده در یک ذخیره پشتیبانی می شود.

بر اساس این انتشار، Djed قرار است در ژانویه 2023 روی شبکه اصلی پخش شود، تا در انتظار یک ممیزی موفقیت آمیز و یک سری تست استرس دقیق باشد. به گفته توسعه دهندگان، Djed با حمایت Cardano ($ADA) به دلار آمریکا متصل خواهد شد و از $SHEN به عنوان سکه ذخیره خود استفاده خواهد کرد.

استیبل کوین الگوریتمی با شرکای منتخب و صرافی های غیرمتمرکز (DEX) ادغام خواهد شد که به کاربران برای ارائه نقدینگی با استفاده از Djed پاداش می دهند. در تلاشی برای رشد با سرعتی سالم پایدار، توسعه دهندگان قصد دارند یک رویکرد تدریجی و آهسته برای ارائه نقدینگی $ADA به قرارداد هوشمند Djed اتخاذ کنند.

شهاف بار گفن، مدیر عامل COTI در بیانیه رسمی در اجلاس کاردانو به اشتراک گذاشت:

رویدادهای اخیر بازار دوباره ثابت کرده است که ما به یک پناهگاه امن در برابر نوسانات نیاز داریم و Djed به عنوان این پناهگاه امن در شبکه Cardano عمل خواهد کرد. ما نه تنها به یک استیبل کوین نیاز داریم، بلکه به یک استیبل کوین نیاز داریم که غیرمتمرکز باشد و دارای ذخایر اثبات شده باشد.»

علیرغم اقدامات قیمتی ضعیف کاردانو، بلاک چین به ساخت و نوآوری در اکوسیستم ادامه می دهد. در 22 سپتامبر، ارتقاء Vasil کاردانو که مدتها در انتظارش بود، سرانجام به نمایش درآمد. هارد فورک برای کمک به بهبود مقیاس پذیری اکوسیستم و ظرفیت عملیات عمومی تراکنش و همچنین ارتقای ظرفیت توسعه برنامه های غیرمتمرکز کاردانو (DApps) طراحی شده است. در زمان انتشار، Cardano با قیمت 0.30 دلار معامله می شد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 − چهار =