کاردانو به 3 پروژه برتر رسید

ارتقا vasil کاردانو

کاردانو به 3 پروژه برتر رسید

کاردانو در حال حاضر با 490 مشارکت Github در بین سه پروژه برتر هفته توسعه یافته است. اگرچه فعالیت های توسعه ای تاثیر کمی بر قیمت های کوتاه مدت بازار دارد، اما می تواند نشانه مثبتی از توسعه بلندمدت پروژه باشد. کاردانو توسعه یافته ترین دارایی در سال 2021 بود.

پیش ‌بینی می‌شود هارد فورک Vasil، به‌روزرسانی اصلی کاردانو ، در این ماه عرضه شود. واسیل دابوف، ریاضیدان فقید بلغاری و چهره شناخته شده در جامعه کاردانو، با داشتن این ارتقاء به نام خود مفتخر شده است. پس از تکمیل موفقیت آمیز و آزمایش های گسترده، تاریخ راه اندازی شبکه اصلی Vasil برای 22 سپتامبر توسط توسعه دهنده کاردانو ، Input Output تعیین شده است.

چارلز هاسکینسون، سازنده کاردانو نیز تاریخ را اعلام کرد که باعث هیجان در جامعه شد. طبق معمول، شکاکان به سرعت به این نکته اشاره کردند که وسیل ممکن است تاخیر دیگری را تجربه کند، که خالق کاردانو به شدت آن را رد کرد. در جریان پخش زنده در اوایل ماه گذشته، هاسکینسون اشاره کرد که هیچ تاخیر دیگری برای راه اندازی هارد فورک شبکه اصلی پیش بینی نمی کند.

با توجه به معیارهای آمادگی که توسط IOG نظارت می شود، گره Vasil 1.35.3 87٪ از بلوک های شبکه اصلی را تولید کرده است. در حالی که بایننس به طور قابل توجهی به تکمیل یکپارچگی خود نزدیک‌ تر بود، مبادلات MEXC و Bitrue آمادگی Vasil را نشان داده بودند.

صرافی‌های AscendEX، NDAX و Dex-Trade نیز برای Vasil آماده هستند، زیرا تعدادی از صرافی‌های دیگر در حال به ‌روزرسانی گره‌های خود هستند. علاوه بر این، 70٪ از dApps نتایج مثبت از آزمایش پیش تولید را گزارش کردند.

Input Output همکاری خود را در زمینه تحقیقات بلاک چین با تامین مالی یک ‘مرکز تحقیقات بلاک چین’ جدید 4.5 میلیون دلاری در دانشگاه استنفورد، یکی از مراکز برتر تحقیقات و آموزش عالی در جهان، اعلام کرد.

این «مرکز تحقیقات بلاک چین» رویکردی چند رشته‌ای را اتخاذ می‌کند و به محققان این فرصت را می‌دهد تا با صنعت بلاک چین کار کنند و مجموعه دانش و دیدگاه‌های مربوط به فناوری بلاک چین را گسترش دهند، همانطور که در یک پست وبلاگ بیان شد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 5 =