کاردانو در مسیر سریع پیشرفت

کاردانو در مسیر سریع پیشرفت دارا صدهزاری

تیم توسعه اصلی Cardano، Input-Output Global (IOG)، اندازه بلوک شبکه را با موفقیت 10 درصد افزایش داده است، بنابراین تراکنش ها را سرعت بخشیده و عملکرد برنامه های غیرمتمرکز آن (DApps) را بهبود می بخشد. این نقطه عطف در میان یک سری پیشرفت‌ها در پروتکل اساسی است که برای امسال برنامه‌ریزی شده است.

 کاردانو اندازه بلوک را 10 درصد افزایش می دهد

 در توییتی در اوایل این هفته، IOG اجرای پیشنهادی برای افزایش اندازه بلاک کاردانو را تایید کرد.  اندازه بلوک شبکه اصلی که قبلاً 80 کیلوبایت بود، 10 درصد افزایش یافت و به 88 کیلوبایت رسید.

 اندازه بلوک به حداکثر ظرفیت داده ای اشاره دارد که یک بلوک می تواند روی بلاک چین ثبت کند.  اندازه های بزرگتر اجازه می دهد تا تراکنش های بیشتری در بلوک های جدید گنجانده شوند.

 Input-Output گفت که افزایش اندازه بلوک Cardano به 88 کیلوبایت یک پیشرفت قابل توجه شبکه است که هدف آن افزایش توان عملیاتی و مقیاس پذیری است.  این شرکت همچنین انتظار دارد که عملکرد DApps بهبود یابد.

 IOG نشان داد که عملکرد شبکه کاردانو را در طول پنج روز آینده (حداقل یک دوره) به دقت زیر نظر خواهد داشت تا مشخص کند که اندازه بلوک چقدر بیشتر خواهد شد.  افزایش قبلی در اندازه بلوک در اوایل فوریه اتفاق افتاد، زمانی که از 72 کیلوبایت 11 درصد افزایش یافت.

 با افزایش سریع حجم تراکنش‌های ADA در ماه‌های اخیر، توسعه‌دهندگان قصد دارند با احتیاط و به تدریج به بهبود شبکه ادامه دهند.

 تیم توسعه Cardano بیشتر بر روی بهینه سازی شبکه متمرکز شده است زیرا برای رویداد Hard Fork Combinator به عنوان بخشی از مرحله مقیاس بندی Basho آماده می شود.

 آیا قیمت ADA به دنبال پیشرفت های شبکه کاردانو می تواند سودهای بزرگی را به همراه داشته باشد؟

 از زمان عرضه ارتقاء آلونزو در سپتامبر 2021، کاردانو به آرامی پس از تحقیقات علمی گسترده و بررسی همتایان، مجموعه‌ای از ویژگی‌های بیشتری را اضافه کرده است.  این

امر کاردانو را به اتریوم و سایر شبکه‌های قرارداد هوشمند که در سال‌های اخیر بر کریپتوسفر مسلط بودند، نزدیک‌تر کرده است.

 علیرغم رونق بنیادی، قیمت ADA بسیار کند بوده است.  سکه ماه‌ها است که تحت تأثیر عوامل کلان مانند بحران روسیه و اوکراین و سیاست‌های پولی سخت‌تر در غرب قرار گرفته است.

 باید دید که آیا بهبودهای چشمگیر شبکه برای ایجاد یک چرخش قابل توجه در احساسات تجاری کافی است و در نتیجه روند نزولی چند ماهه را شکست.

 در پاسخ به یک دارنده ADA که نگران عملکرد ضعیف سکه بود، چارلز هاسکینسون، بنیانگذار و مدیر عامل IOG Cardano اظهار داشت که هیچ چیز اشتباهی نیست و Cardano به عنوان یک اکوسیستم قوی تر و مفیدتر از همیشه است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 + 16 =